-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
Tarımsal pirinç buğday Pesticides 50% Pymetrozine WP Planthopper Aphid Control
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | Unioasis |
| Sertifika | Pesticide Registration Certificate |
| Model numarası | %50 Pimetrozin |
| Min sipariş miktarı | 100 kg |
| Fiyat | $ |
| Ambalaj bilgileri | 50ml/şüşe, 200ml/şüşe, 300ml/şüşe, 500ml/şüşe, 1000ml/şüşe. |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Haftada 50000kg |
| Haşere kontrolü | Pirinç bitki zararlısı, buğday yaprak biti, sebze yaprak biti, lahana yaprak biti, şeftali yaprak bi | sınıflandırma | kimyasal böcek ilacı |
|---|---|---|---|
| ICAMA KAYIT No. | PD20182623 | Formülasyon | WP |
| Aktif Madde | %50 Pimetrozin | Başvuru | Pirinç, sebze, meyve ağaçları, çay |
| diğer isim | yaprak bitleri ve beyaz sinek öldürücü | Tedarik Türü | Stoklamak |
| OEM/ODM | Destek Özelleştir | Logo | Destek Özelleştir |
| Nakliye yolu | Deniz Kara Havası | Raf ömrü | 2 Yıl |
| Vurgulamak | Planthopper buğdayı pestisitleri,Pimetrozin buğday pestisitleri,Tarımsal Pymetrozine pestisit |
||
Tarım Kullanımı Pesticide % 50 Pimetrozine WP Pirinç Bitkisinin Yönetimi Kırlangıç Buğday Aphid Faydalı böcekler için zararsız
Pimetrozin, emicik böcek zararlılarına karşı yüksek etkinliğe ve özelliğe sahip yeni bir insektisittir.Pimetrozin, yeni bir insektisit sınıfı olan piridin azometinlerinin tek temsilcisidir.ve şu anda tarla ürünlerinde bitkisel bitkiler ve beyaz sineklerin kontrolü için dünya çapında geliştirilmektedir., sebzeler, süs bitkileri, pamuk, hop, yapraklı meyveler ve sitruslar ve pirinçte kahverengi bitki salkımı, Nilaparvata lugens (Staol).Bu bileşik, yüksek seviyede seçiciliği nedeniyle entegre zararlılar yönetimi (IPM) programlarında çok umut verici., memeliler için düşük toksisite ve kuşlar, balıklar ve hedef olmayan eklem ayakları için güvenlik.
![]()
| ICAMA REG.NO. | PD20182623 |
| Marka adı | UNIOASIS |
| Etkili bileşen | Pimetrozine |
| Formülasyon | WP |
| Etkin madde içeriği | % 50 Pimetrozine |
| Nesneleri koruyun | Pirinç, sebze, meyve ağaçları, çay |
| Aktif zararlılar | Pirinç bitki salyangozu, buğday salyangozu, sebze salyangozu, lahana salyangozu, şeftali salyangozu ve çay yaprak salyangozu |
Pimetrozin, piridin veya triazinon böcek ilacı sınıfına aittir.Bu ürün, çeşitli ürünlerin delik açan emicileri üzerinde mükemmel kontrol etkisi gösterir.Pimetrozin, zararlılara temas etkisi gösterir ve sistemik aktivite gösterir. Bitkilerde ksilem ve floem'de yapılabilir; bu nedenle yaprak spreyi veya toprak tedavisi olarak kullanılabilir.İyi taşıma özellikleri nedeniyle, yeni yetişen dallar ve yapraklar da sapları ve yaprakları püskürttükten sonra etkili bir şekilde korunabilir.
1Yüksek içeriği, istikrarlı kalitesi ve düşük dozajlı aktif maddeler
2İyi ışığa ve ısıya dayanıklılık, 20-30 gün daha uzun sürer
3Virüs bulaşmasını etkili bir şekilde engelleyebilir ve diğer pestisitlerle çapraz direnç göstermez, bu da direnç geliştiren zararlıların kontrolü için faydalıdır.
4Hedef olmayan organizmalar için güvenli ve yararlı böcekler için neredeyse zararsız
Dozaj: 150 ~ 300g/Ha, püskürtme
Bu ürünü kullanırken koruyucu kıyafetler ve eldivenler, sıvı ilacın solunmasını önlemek için maskeler giyin, içerken yemek yemeyin veya içmeyin.ve açık kısımların cildini zamanında temizleyin.Hamile kadınlar, emziren kadınlar ve alerjiler yasaktır.Kullanım sırasında herhangi bir yan etki olursa lütfen bir doktora danışın..

