-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
Tarımsal % 10 Chlorfenapyr SC Pesticides for Lepidoptera
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | Unioasis |
| Sertifika | Pesticide Registration Certificate |
| Model numarası | % 10 Klorfenapir |
| Min sipariş miktarı | 100 kg |
| Fiyat | $0.35--$13.66 |
| Ambalaj bilgileri | 20ml, 200ml, 1000ml/ şişe, Çin paket ve destek özelleştirmek |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union |
| Yetenek temini | Haftada 50000kg |
| Haşere kontrolü | Chilopressalis, Chilopressalis, pirinç yaprağı silindiri, Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plut | sınıflandırma | kimyasal böcek ilacı |
|---|---|---|---|
| ICAMA KAYIT No. | PD20170914 | Formülasyon | SC |
| Aktif Madde | % 10 Klorfenapir | Başvuru | Pirinç, meyve, sebze |
| diğer isim | Klorfenapir | Tedarik Türü | Stoklamak |
| OEM/ODM | Destek Özelleştir | Logo | Destek Özelleştir |
| Nakliye yolu | Deniz Kara Havası | Raf ömrü | 2 Yıl |
| Vurgulamak | Chlorfenapyr Pesticide Pesticide,Lepidoptera Pesticidler,Chlorfenapyr lepidoptera böcek ilaçları |
||
Tarım İlaçları %10 Klorfenapir SC Pirinç Ürünü Lepidoptera Zararlıları İçin İlaç
Klorfenapir, böceklerin hücre mitokondrilerine etki eden yeni bir pirrol bileşiğidir. Böceklerdeki çok fonksiyonlu oksidazlar aracılığıyla etki eder ve öncelikle adenozin difosfatın (ADP) adenozin trifosfata (ATP) dönüşümünü engeller. Adenozin trifosfat, hücrelerin yaşamsal fonksiyonlarını sürdürmeleri için gerekli enerjiyi depolar. Bu ilaç mide zehri ve temas etkisi gösterir. Yaprak yüzeyinde güçlü bir nüfuz etme özelliğine sahiptir, belirli bir sistemik etkisi vardır ve geniş bir zararlı spektrumu, yüksek kontrol etkisi, uzun süreli etki ve güvenlik özelliklerine sahiptir. Dirençli zararlılara karşı kontrol sağlayabilir.
![]()
| ICAMA KAYIT NO. | PD20170914 |
| Marka adı | UNIOASIS |
| Aktif madde | Klorfenapir |
| Formülasyon | SC |
| Aktif madde içeriği | %10 Klorfenapir |
| Korunan nesneler | Pirinç, meyve, sebze |
| Aktif zararlılar | Pirinç kurdu, mısır kurdu, pirinç yaprak rulosu, pamuk yaprak kurdu, tütün yaprak kurdu, Plutella xylostella |
1. Amerika Birleşik Devletleri tarafından geliştirilmiş, ithal bileşenler, yüksek verimlilik ve düşük toksisite
2. Geniş insektisidal spektrum, Lepidoptera, Diptera, Coleoptera, Hemiptera ve akarları kontrol edebilir
3. %10 içerik formülü bilimseldir, kullanımı güvenlidir ve fitotoksisiteye neden olması kolay değildir
![]()
Dozaj: 60~90g/Ha, püskürtme
Bu ürünü kullanırken koruyucu giysi, eldiven ve maske takın, sıvı ilacı solumaktan kaçının, içerken yemek yiyip içmeyin. Uygulamadan sonra ellerinizi ve yüzünüzü yıkayın ve maruz kalan cilt bölgelerini zamanında temizleyin, ipekböceklerine karşı hassastır, ipekböceği ve dut alanları çevresinde kullanmaktan kaçının. Hamileler, emziren kadınlar ve alerjisi olanlar yasaktır. Kullanım sırasında herhangi bir yan etki olursa doktora danışın.
S1. Organik bir böcek ilacı mı?
Evet, organik bir böcek ilacıdır, bileşenleri tamamen mikrobiyal bileşenlerdir.
S2. Hangi ürünlerde kullanılır?
Lahana, brokoli, yeşil sebzeler, kolza, lahana, su teresi, turp, roka, hardal, şalgam, lahana vb. gibi çoğu turpgillerden sebzelerde kullanılır.
S3. Hangi zararlıları öldürür?
Plutella xylostella, lahana beyaz kelebeği, spodoptera exigua, mısır kurdu, Soya fasulyesi kabuklu güvesi üzerinde etkilidir.
100 gr'lık küçük poşetler gibi OEM/ODM etiketli ambalajlar yapabiliriz. Ayrıca 25KG/varil gibi toplu ambalajlar da tedarik ediyoruz.
S5. Ücretsiz numune sağlayabilir misiniz?
1-2 KG ücretsiz numune sağlamak isteriz. ve navlun ücretini ödemeniz gerekir.
S6. Sebzelerdeki ana zararlıları biliyor musunuz?
Balkabağı kurdu, elmas sırtlı güve, spodoptera exigua, lahana beyaz kelebeği, fasulye güvesi vb.

