-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
Agrochemical 10% Beta SC Cypermethrin Böcek Öldürücü Ürünler Sebzeler İçin Sprey
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | Unioasis |
| Sertifika | Pesticide Registration Certificate |
| Model numarası | % 10 Beta cypermethrint |
| Min sipariş miktarı | 100 kg |
| Fiyat | $0.35--$5.0 |
| Ambalaj bilgileri | 50ml, 200ml, 300ml, 500ml, 1000ml/ şişe |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union |
| Yetenek temini | Haftada 50000kg |
| Haşere kontrolü | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Yaprak böceği | sınıflandırma | kimyasal böcek ilacı |
|---|---|---|---|
| ICAMA KAYIT No. | WP20160001 | Formülasyon | SC |
| Aktif Madde | %10 Beta sipermetrin | Başvuru | Sebzeler, meyve ağaçları |
| diğer isim | Beta cypermethrint | Tedarik Türü | Stoklamak |
| OEM/ODM | Destek Özelleştir | Logo | Destek Özelleştir |
| Nakliye yolu | Deniz Kara Havası | Raf ömrü | 2 Yıl |
| Vurgulamak | Tarımsal kimyasal cypermethrin böcek öldürücü ürünleri,Beta cypermethrin böcek öldürücü ürünleri,Cypermethrin bitkisel böcek öldürücü spreyi |
||
Tarım Kimyasalları %10 Beta Cypermethrin SC Tarımsal İlaçlar Sebze Meyve Ağaçları Pamuk Çay Bitkisi
Siyanopentil valerat olarak da bilinen beta-spermethrin, tarımsal bir insektisittir ve esas olarak ürünlerde görülen lepidopteran zararlılarını kontrol eder ve güçlü bir toksisiteye sahiptir. Sistemik olmayan ancak temas ve mide toksisitesi etkilerine sahip insektisitler. Zararlının sodyum kanalına müdahale ederek sinir sisteminin işlevi bozulur. Sivrisinek, hamam böceği, sinek, pire, bit, yatak böceği gibi çeşitli zararlıları ve kene ve akarlar gibi hayvan dış parazitlerini kontrol etmek için halk sağlığı ve hayvancılıkta kullanılır.
![]()
| ICAMA KAYIT NO. | WP20160001 |
| Marka adı | UNIOASIS |
| Aktif madde | Beta Cypermethrin |
| Formülasyon | SC |
| Aktif madde içeriği | %10 Beta Cypermethrin |
| Korunan nesneler | Sebzeler, meyve ağaçları |
| Aktif zararlılar | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Yaprak biti |
1.Etki hızlı çalışır ve uzun süre kalır
2.Yüksek aktif madde içeriği, istikrarlı kalite, küçük dozaj
3.Pamuk, sebze, meyve ağaçları, çay ağaçları ve diğer bitki zararlıları kontrolü için uygundur
![]()
Dozaj: 3000-5000g/Ha, sprey
Bu ürünü kullanırken koruyucu giysi, eldiven, maske takın, sıvı ilacı solumaktan kaçının, içerken yemek yiyip içmeyin. Uygulamadan sonra ellerinizi ve yüzünüzü yıkayın, maruz kalan cilt kısımlarını zamanında temizleyin, ipekböceklerine karşı hassastır, ipekböceği ve dut alanları çevresinde kullanmaktan kaçının. Hamileler, emzirenler ve alerjisi olanlar yasaktır. Kullanım sırasında herhangi bir yan etki olursa doktora danışın.
S1. Organik bir böcek ilacı mı?
Evet, organik bir böcek ilacıdır, bileşenleri tamamen mikrobiyal bileşenlerdir.
S2. Hangi ürünlerde kullanılır?
Lahana, brokoli, yeşil sebzeler, kolza, lahana, su teresi, turp, roka, hardal, şalgam, lahana vb. gibi çoğu turpgiller sebzesinde kullanılır.
S3. Hangi zararlıları öldürür?
Plutella xylostella, lahana beyaz kelebeği, spodoptera exigua, mısır kurdu, Soya fasulyesi koza kurdu üzerinde etkilidir.
100 gr'lık küçük torbalar gibi OEM/ODM etiketli ambalajlar yapabiliriz. Ayrıca 25 KG/varil gibi toplu ambalajlar da tedarik ediyoruz.
S5. Ücretsiz numune sağlayabilir misiniz?
1-2 KG ücretsiz numune sağlamak isteriz. ve navlun ücretini ödemeniz gerekir.
S6. Sebzedeki ana zararlıları biliyor musunuz?
Bataklık kurdu, elmas sırtlı güve, spodoptera exigua, beyaz kelebek, fasulye kurdu vb.

