-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
Mikrobiyal Kimyasal Bitkiler İçin Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri % 0.1 Abamectin + % 1.9 Bt SC
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | Unioasis |
| Sertifika | Pesticide Registration Certificate |
| Model numarası | 10 milyon PIB/mL SlNPV + %3 Beta sipermetrin |
| Min sipariş miktarı | 100 kg |
| Fiyat | $7.5/KG--$8/KG |
| Ambalaj bilgileri | 50ml/şüşe, 200ml/şüşe, 300ml/şüşe, 500ml/şüşe, 1000ml/şüşe. |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union |
| Yetenek temini | Haftada 50000kg |
| Haşere kontrolü | Lahana beyaz kelebek, Spodoptera exigua, Spodoptera litura, çam tırtılı, Amerikan Beyaz Güvesi, Paro | sınıflandırma | Kimyasal ve mikrobiyal kombinasyon pestisit |
|---|---|---|---|
| ICAMA KAYIT No. | PD20097285 | Formülasyon | SC |
| Aktif Madde | 0%1 Abamectin + %1.9 Bacillus thuringiensis | Başvuru | Sebzeler, orman |
| diğer isim | 0% 1 Abamectin + % 1.9 Bt | Tedarik Türü | Stoklamak |
| OEM/ODM | Destek Özelleştir | Logo | Destek Özelleştir |
| Nakliye yolu | Deniz Kara Havası | Raf ömrü | 2 Yıl |
| Vurgulamak | Mikrobiyal Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri,Bt Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri,Bitkiler için Bt kimyasal böcek ilacı |
||
Doğal Bitkisel İnsektisitler %0.1 Abamektin + %1.9 Mikrobiyal Pestisit Bt SC Sebzeler Orman Düşük Kalıntı İçin
Avermektin, akarlar ve böcekler üzerinde mide zehri ve temas öldürücü etkilere sahiptir ve yumurtaları öldüremez. Etki mekanizması, nörofizyolojik aktivitelere müdahale etmesi ve eklembacaklıların sinir iletimi üzerinde engelleyici bir etkiye sahip olan gama-aminobütirik asidin salınımını uyarması açısından genel insektisitlerden farklıdır. Akar erginleri, nimfleri ve böcek larvaları avermektin ile temas ettikten sonra felç olur, hareketsiz kalır, yemez ve 2 ila 4 gün sonra ölür. Böceklerin hızlı dehidrasyonuna neden olmadığı için avermektinin öldürücü etkisi nispeten yavaştır. Avermektin, avcı böcekler ve parazitik doğal düşmanlar üzerinde doğrudan temas öldürücü etkiye sahip olsa da, bitki yüzeyindeki az kalıntı nedeniyle faydalı böceklere çok az zarar verir. Avermektin toprak tarafından emilir, hareket etmez ve mikroorganizmalar tarafından parçalanır, bu nedenle çevrede kümülatif bir etkisi yoktur ve kapsamlı önleme ve kontrolün ayrılmaz bir parçası olarak kullanılabilir. Hazırlanması kolaydır, az bir karıştırma ile hazırlığı suya dökerek kullanılabilir ve ayrıca ürünler için güvenlidir.
![]()
| ICAMA KAYIT NO. | PD20097285 |
| Marka adı | UNIOASIS |
| Aktif madde | %0.1 Abamektin + %1.9 Bt |
| Formülasyon | SC |
| Korunan nesneler | Sebzeler, orman |
| Aktif zararlılar | Lahana beyaz kelebek, Spodoptera exigua, Spodoptera litura, çam Pieris rapae, Amerikan Beyaz Güvesi, Parocneria orienta |
1. Güvenli ve çevre dostu, geniş insektisidal spektrum, çeşitli lepidopteran zararlılarını kontrol edebilir
2. Yumurtaları öldürür, erginleri öldürür, temas, mide zehri ve sistemik etkilere sahiptir, bu da zararlı direnci sorununu etkili bir şekilde hafifletebilir
3. Büyük miktarda orman yeşili önleme ve kontrolü, toz püskürtme önleme ve kontrolü için ilk tercih.
Kullanım oranı: 300~450g/Ha, sprey
Bu ürünü kullanırken koruyucu giysi ve eldiven, maske takın, sıvı ilacı solumaktan kaçının, içerken yemek yiyip içmeyin. Uygulamadan sonra elleri ve yüzü yıkayın ve maruz kalan kısımların cildini zamanında temizleyin, ipekböceklerine karşı hassastır ve ipekböceği ve dut alanları çevresinde kullanmaktan kaçının. Hamile kadınlar, emziren kadınlar ve alerjisi olanlar yasaktır. Kullanım sırasında herhangi bir yan etki olursa bir doktora danışın.
Ürünlerimiz için ISO9000 sertifikası/Üretim lisansı/Pestisit kayıt sertifikası başvurusunda bulunduk.
3.Ürünlerinizin Kalitesi İçin Garantiniz Nedir?
Ürünler sevkiyat öncesi test raporu ile kesinlikle %100 test edilir, ancak kusurlu ürünler olursa bunları değiştirir veya iade ederiz.
4.Kaliteyi Nasıl Test Edebilirim?
Resmi siparişlerden önce kaliteyi test etmeniz için size ücretsiz numuneler göndereceğiz.
5.Ödeme Koşullarınız Nedir?
Resmi siparişlerden önce T/T, Western Union, L/C, depozito kabul ediyoruz, sevkiyattan önce bakiye ödenir.
6.Kendi Markamız İçin OEM Siparişi Kabul Ediyor musunuz?
Evet, OEM siparişlerini kabul ediyoruz ve ürünlere veya dış ambalajlara markanızı ekliyoruz.

