-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
Biyolojik Pesticide Beta Cypermethrin Yeşil Fasulye İçin Doğal Böcek Öldürücü
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | Unioasis |
| Sertifika | Pesticide Registration Certificate |
| Model numarası | 10 milyon PIB/mL SlNPV + %3 Beta sipermetrin |
| Min sipariş miktarı | 100 kg |
| Fiyat | $0.25--$0.36 |
| Ambalaj bilgileri | 50ml/şüşe, 200ml/şüşe, 300ml/şüşe, 500ml/şüşe, 1000ml/şüşe. |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union |
| Yetenek temini | Haftada 50000kg |
| Haşere kontrolü | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, mısır kurdu, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa | sınıflandırma | Biyolojik Böcek viral ve Kimyasal kombinasyon pestisit |
|---|---|---|---|
| ICAMA KAYIT No. | PD20097660 | Formülasyon | SC |
| Aktif Madde | 10 milyon PIB/mL SlNPV + %3 Beta sipermetrin | Başvuru | Mısır, meyve ağaçları, sebze |
| diğer isim | Beta sipermetrin ve SlNPV | Tedarik Türü | Stoklamak |
| OEM/ODM | Destek Özelleştir | Logo | Destek Özelleştir |
| Nakliye yolu | Deniz Kara Havası | Raf ömrü | 2 Yıl |
| Vurgulamak | Yeşil Fasulye Biyolojik Pesticide,Cypermethrin Biyolojik Pesticide,Yeşil fasulye için doğal böcek ilacı |
||
Maliyet Çözümlü Biyolojik Tarım Kimyasal Pesticide Beta Cypermethrin & Nükleer Polihedrosis Virüsü SC Haçlı Sebze
10 milyon PIB/mL SlNPV + 3% Beta cypermethrin SC
SlNPV yaprak yiyen Spodoptera litura'yı yönetmek için biyolojik bir böcek ilacıdır.Yer fıstığı, Gül, Lahana, Çiçekli Kale, Çili, Tütün, Güneşböceği, Patates, Okra, Kastor, Marigold vb. Kürülme sırasında, genç larvaların kümeleri başlangıçta yaprağın yüzeyini kazıp topluluk halinde beslenirler.Daha sonra, diğer yapraklara yayılır ve açlıktan beslenirler.SlNPV'yi püskürttükten sonra bu tırtıllar virüsle enfekte olur ve sonunda öldürürler.
Beta cypermethrin, siyanopentyl valerate olarak da bilinir ve özellikle ekinlerde bulunan lepidopteran zararlılarını kontrol eden ve güçlü toksisiteye sahip bir tarım insektisitidir.
Sistemik olmayan fakat temas ve mide toksisite etkileri olan böcek ilacı.
Kötü organizmanın sodyum kanalı ile etkileşime girerek sinir sisteminin işlevi yok edilir.
Halk sağlığı ve hayvancılıkta sinekler, hamamböceği, sivrisinekler, pire, bit, yatak böcekleri, kene ve akar gibi hayvan ektoparazitleri gibi çeşitli zararlıları kontrol etmek için kullanılır.
![]()
| ICAMA REG.NO. | PD20097660 |
| Marka adı | UNIOASIS |
| Etkili bileşen | 10 milyon PIB/mL SlNPV + 3% Beta cypermethrin |
| Formülasyon | SC |
| Nesneleri koruyun | Mısır, meyve ağaçları, sebze |
| Aktif zararlılar | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, mısır borucu, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa armigera |
1Organik tarımda kullanılmak üzere onaylanmıştır.
2Doğal parazitler, tozlayıcılar ve yırtıcılar için güvenli.
3IPM programlarında etkili bir bileşen olarak kullanılabilir, böylece kimyasal pestisit kullanımının azaltılmasına ve daha güvenli bir çevre yaratılmasına yol açabilir.
4Kalan problemlere yol açmaz ve direnç veya yeniden ortaya çıkma sorunlarına neden olmaz.
5Ekonomik açıdan en önemli zararlılardan biri olan Spodoptera litura'yı etkili bir şekilde kontrol ediyor.
6Kötülükleri azaltmak bitki sağlığını iyileştirir ve böylece ürün verimliliğini artırır.
7Evcil hayvan dostu, çevre dostu ve bebek dostu.
Kullanım oranı: 1125-1500mL/Ha, sprey
Bu ürünü kullanırken koruyucu kıyafetler ve eldivenler, sıvı ilacın solunmasını önlemek için maskeler giyin, içerken yemek yemeyin veya içmeyin.ve açık kısımların cildini zamanında temizleyin.Hamile kadınlar, emziren kadınlar ve alerjiler yasaktır.Kullanım sırasında herhangi bir yan etki olursa lütfen bir doktora danışın..
2Ürünler için hangi sertifikalar elde edilir?
Ürünlerimiz için ISO9000 sertifikası/Üretim lisansı/Pesticide kayıt sertifikası uyguladık.
3Ürünlerinizin kalitesi için garantiniz nedir?
Ürünler, nakliye edilmeden önce test raporu ile kesinlikle %100 test edilir, ancak varsa kusurlu ürünleri değiştiririz veya iade edeceğiz.
4-Kaliteyi nasıl test edebilirim?
Resmi siparişlerden önce kaliteyi test etmek için size ücretsiz örnek göndereceğiz.
5- Ödeme şartlarınız nedir?
T / T, PayPal, Western Union, L / C, resmi siparişlerden önce para yatırmayı, nakliye öncesi bakiyeyi kabul ediyoruz.
6Kendi markasımız için OEM siparişini kabul ediyor musunuz?
Evet, OEM siparişlerini kabul ediyoruz ve ürünlere veya dış paketlere markanızı ekliyoruz.

