-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
Lahana Yaprak Kurdu İçin Mikrobiyal %10 Klorfenapir İnsektisit SC
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | Unioasis |
| Sertifika | Pesticide Registration Certificate |
| Model numarası | % 10 Klorfenapir |
| Min sipariş miktarı | 100 kg |
| Fiyat | $0.35--$13.66 |
| Ambalaj bilgileri | 20ml, 200ml, 1000ml/ şişe, Çin paket ve destek özelleştirmek |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union |
| Yetenek temini | Haftada 50000kg |
| Haşere kontrolü | Chilopressalis, Chilopressalis, pirinç yaprağı silindiri, Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plut | sınıflandırma | kimyasal böcek ilacı |
|---|---|---|---|
| ICAMA KAYIT No. | PD20170914 | Formülasyon | SC |
| Aktif Madde | % 10 Klorfenapir | Başvuru | Pirinç, meyve, sebze |
| diğer isim | Klorfenapir | Tedarik Türü | Stoklamak |
| OEM/ODM | Destek Özelleştir | Logo | Destek Özelleştir |
| Nakliye yolu | Deniz Kara Havası | Raf ömrü | 2 Yıl |
| Vurgulamak | Mikrobiyal klorfenapir böcek ilacı,SC klorfenapir böcek ilacı,klorfenapir 10 sc |
||
Biyolojik Mikrobiyal Pestisit %10 Klorfenapir SC Lahana Böceği Tırtılı İçin Lepidoptera Zararlılarını Öldürür
Klorfenapir, böceklerin hücre mitokondrilerine etki eden yeni bir pirol bileşiği türüdür. Böceklerdeki çok fonksiyonlu oksidazlar aracılığıyla etki eder ve öncelikle adenozin difosfatın (ADP) adenozin trifosfata (ATP) dönüşümünü engeller. Adenozin trifosfat, hücrelerin hayati fonksiyonlarını sürdürmeleri için gereken enerjiyi depolar. Bu ilaç mide zehri ve temas etkisi gösterir. Yaprak yüzeyinde güçlü bir nüfuz ediciliğe sahiptir, belirli bir sistemik etkiye sahiptir ve geniş insektisidal spektrum, yüksek kontrol etkisi, uzun süreli etki ve güvenlik özelliklerine sahiptir. Dirençli zararlılara karşı kontrol sağlayabilir.
![]()
| ICAMA KAYIT NO. | PD20170914 |
| Marka adı | UNIOASIS |
| Aktif madde | Klorfenapir |
| Formülasyon | SC |
| Aktif madde içeriği | %10 Klorfenapir |
| Korunan ürünler | Pirinç, meyve, sebze |
| Aktif zararlılar | Chilo suppressalis, Chilo suppressalis, pirinç yaprak rulosu, Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella |
1. Amerika Birleşik Devletleri tarafından geliştirilmiş, ithal bileşenler, yüksek verimlilik ve düşük toksisite
2. Geniş insektisidal spektrum, Lepidoptera, Diptera, Coleoptera, Hemiptera ve akarları kontrol edebilir
3. %10 içerik formülü bilimseldir, kullanımı güvenlidir ve fitotoksisiteye neden olması kolay değildir
![]()
Dozaj: 60~90g/Ha, püskürtme
Bu ürünü kullanırken koruyucu giysi ve eldiven, maske takarak sıvı ilacın solunmasını önleyin, içerken yemek yiyip içmeyin. Uygulamadan sonra elleri ve yüzü yıkayın ve maruz kalan kısımlardaki cildi zamanında temizleyin, ipekböceklerine karşı hassastır ve ipekböceği ve dut alanları çevresinde kullanmaktan kaçının. Hamile kadınlar, emziren kadınlar ve alerjisi olanlar yasaktır. Kullanım sırasında herhangi bir olumsuz reaksiyon olursa doktora danışın.
S1. Organik bir pestisit midir?
Evet, organik bir pestisittir, bileşenleri tamamen mikrobiyal bileşenlerdir.
S2. Hangi ürünlerde kullanılır?
Lahana, brokoli, yeşil sebzeler, kolza, lahana, su teresi, turp, roka, hardal, şalgam, lahana vb. gibi çoğu turpgillerden sebzelerde kullanılır.
S3. Hangi zararlıları öldürür?
Plutella xylostella, lahana kurdu, spodoptera exigua, mısır kurdu, Soya fasulyesi kabuğu kurdu üzerinde etkilidir.
S4. Ambalajı nedir?
100 gr'lık küçük poşetler gibi OEM/ODM etiketli ambalajlar yapabiliriz. Ayrıca 25 KG/varil gibi toplu ambalajlar da tedarik ediyoruz.
S5. Ücretsiz numune sağlayabilir misiniz?
1-2 KG ücretsiz numune sağlamak isteriz. ve navlun için ödeme yapmanız gerekir.
S6. Sebzelerdeki ana zararlıları biliyor musunuz?
Balkabağı kurdu, elmas sırtlı güve, spodoptera exigua, kuşkonmaz, fasulye kurdu vb.

