-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
Düşük Toksik Biolojik Lahana Kökü Sinek Böcek Öldürücüsü Sebzelere 3% Beta Cypermethrin
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | Unioasis |
| Sertifika | Pesticide Registration Certificate |
| Model numarası | 10 milyon PIB/mL SlNPV + %3 Beta sipermetrin |
| Min sipariş miktarı | 100 kg |
| Fiyat | $0.25--$0.36 |
| Ambalaj bilgileri | 50ml/şüşe, 200ml/şüşe, 300ml/şüşe, 500ml/şüşe, 1000ml/şüşe. |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union |
| Yetenek temini | Haftada 50000kg |
| Haşere kontrolü | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, mısır kurdu, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa | sınıflandırma | Biyolojik Böcek viral ve Kimyasal kombinasyon pestisit |
|---|---|---|---|
| ICAMA KAYIT No. | PD20097660 | Formülasyon | SC |
| Aktif Madde | 10 milyon PIB/mL SlNPV + %3 Beta sipermetrin | Başvuru | Mısır, meyve ağaçları, sebze |
| diğer isim | Beta sipermetrin ve SlNPV | Tedarik Türü | Stoklamak |
| OEM/ODM | Destek Özelleştir | Logo | Destek Özelleştir |
| Nakliye yolu | Deniz Kara Havası | Raf ömrü | 2 Yıl |
| Vurgulamak | Biyolojik lahana kökü sinek böcek ilacı,Cypermethrin lahana kökü sinek böcek ilacı,Sebzelere uygulanan biyolojik böcek ilacı |
||
Yüksek Etkili Düşük Toksinli Biyolojik Kimyasal Pestisit %3 Beta Siprotrin ve Nükleer Poliedroz Virüsü Lepidoptera
10 milyon PIB/mL SlNPV + %3 Beta siprotrin SC
SlNPV, fidanlıklarda ve tarlalarda yaprak yiyen, polifag zararlı olan Spodoptera litura'yı yönetmek için kullanılan bir biyolojik insektisittir. Bu zararlı pamuk, nar, soya fasulyesi, yer fıstığı, gül, lahana, karnabahar, biber, tütün, ayçiçeği, patates, bamya, hint yağı, kadife çiçeği vb. üzerinde saldırır. Yumurtadan çıktıktan sonra, genç larvalar küme halinde yaprak yüzeyini kazıyarak beslenir. Daha sonraki dönemlerde dağılır ve diğer yapraklara geçerek büyük düzensiz delikler açarak voraks bir şekilde beslenir ve sadece damarları bırakabilir. SlNPV püskürtüldükten sonra bu tırtıllar virüs tarafından enfekte olur ve sonunda ölür.
Siyanopentil valerat olarak da bilinen Beta siprotrin, tarımsal bir insektisittir ve esas olarak ürünlerde görülen lepidopter zararlılarını kontrol eder ve güçlü bir toksisiteye sahiptir.
Sistemik olmayan ancak temas ve mide toksisitesi etkilerine sahip insektisitler.
Zararlının sodyum kanalına müdahale ederek sinir sisteminin işlevini bozar.
Sinek, hamam böceği, sivrisinek, pire, bit, yatak böceği gibi çeşitli zararlıları ve kene ve akarlar gibi hayvan dış parazitlerini kontrol etmek için halk sağlığı ve hayvancılıkta kullanılır.
![]()
| ICAMA KAYIT NO. | PD20097660 |
| Marka adı | UNIOASIS |
| Aktif madde | 10 milyon PIB/mL SlNPV + %3 Beta siprotrin |
| Formülasyon | SC |
| Korunan nesneler | Mısır, meyve ağaçları, sebze |
| Aktif zararlılar | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, mısır kurdu, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa armigera |
1. Organik tarımda kullanılması onaylanmıştır.
2. Doğal parazitler, tozlayıcılar ve avcılar için güvenlidir.
3. IPM programlarında etkili bir bileşen olarak kullanılabilir, böylece kimyasal pestisit kullanımının azaltılmasına ve daha güvenli bir ortam yaratılmasına yol açar.
4. Kalıntı sorunlarına yol açmaz ve direnç veya yeniden ortaya çıkma sorunlarına neden olmaz.
5. Ekonomik olarak en önemli zararlılardan biri olan Spodoptera litura'yı etkili bir şekilde kontrol eder.
6. Zararlıların azalması, bitki sağlığının iyileşmesine ve dolayısıyla ürün verimliliğinin artmasına yol açar.
7. Evcil hayvan dostu, çevre dostu ve bebek dostudur.
Kullanım oranı: 1125-1500mL/Ha, püskürtme
Bu ürünü kullanırken koruyucu giysi ve eldiven, sıvı ilacı solumaktan kaçınmak için maske takın, içerken yemek yiyin veya içmeyin. Uygulamadan sonra ellerinizi ve yüzünüzü yıkayın ve maruz kalan bölgelerdeki cildi zamanında temizleyin, ipekböceklerine karşı hassastır ve ipekböceği ve dut alanları çevresinde kullanmaktan kaçının. Hamile kadınlar, emziren kadınlar ve alerjisi olanlar yasaktır. Kullanım sırasında herhangi bir yan etki olursa bir doktora danışın.
Ürünlerimiz için ISO9000 sertifikası/Üretim lisansı/Pestisit kayıt sertifikası başvurusunda bulunduk.
3. Ürünlerinizin Kalitesi İçin Garantiniz Nedir?
Ürünler sevkiyat öncesinde test raporu ile %100 test edilir, ancak kusurlu ürünler olursa değiştirme veya iade yapacağız.
4. Kaliteyi Nasıl Test Edebilirim?
Resmi siparişlerden önce kaliteyi test etmeniz için size ücretsiz numuneler göndereceğiz.
5. Ödeme Koşullarınız Nedir?
Resmi siparişlerden önce T/T, PayPal, Western Union, L/C, depozito kabul ediyoruz, sevkiyattan önce bakiye.
6. Kendi Markamız İçin OEM Siparişi Kabul Ediyor musunuz?
Evet, OEM siparişlerini kabul ediyoruz ve ürünlere veya dış ambalajlara markanızı ekliyoruz.

