-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
Etkili Ev Müzesi Sinek Öldürücü Pesticide Tozu % 1 Azamethiphos Bahçe Karıncaları İçin
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | Unioasis |
| Sertifika | Pesticide Registration Certificate |
| Model numarası | %1 Azametifoas + Cis-9-Trikozen |
| Min sipariş miktarı | 1000kg |
| Fiyat | $0.22 |
| Ambalaj bilgileri | <i>10g.</i> <b>10g.</b> <i>Chinese package and support customize</i> <b>Çin paketi ve desteği özelle |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Haftada 50000kg |
| Haşere kontrolü | Uçmak | sınıflandırma | Sinek öldürücü yem |
|---|---|---|---|
| ICAMA KAYIT No. | WP20140144 | Formülasyon | WP |
| Aktif Madde | %1 Azametifoas + Cis-9-Trikozen | Başvuru | İç ve dış mekan: hayvan çiftliği, Kümes hayvanı çiftlikleri, Çöplük, Gıda işleme tesisi, Umumi tuval |
| diğer isim | Azametifhoas | Tedarik Türü | Stoklamak |
| OEM/ODM | Destek Özelleştir | Logo | Destek Özelleştir |
| Nakliye yolu | Deniz Kara Havası | Raf ömrü | 2 Yıl |
| Vurgulamak | Etkili ev sinek öldürücü,Azamethiphos ev sinek öldürücü,Azamethiphos karınca bahçesi öldürücü |
||
Etkili Sinekle Mücadeleci Pesticide Böcek Öldürücü Toz % 1 Azamethiphos Sinek Tuzakı Çekici
Biokiller® sinek yem tozu mikro toksiktir. Azamethiphos geniş spektrumlu bir böcek öldürücüdür. Hamamböceği, çeşitli böcekler, böcekler, örümcekler ve diğer eklem ayaklıları, özellikle rahatsız edici sinekleri kontrol eder.Halka açık yerlerde sinekleri öldürmek için kullanılabilir., çayırlar ve çiftlikler. Daha fazla şapka, memelilere karşı toksisite göstermez.Dünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) önerdiği bir organo-fosforlu böcek öldürücüdür..
Cis-9-Tricosene, sinek, sıçrama vb. gibi zararlıları cezbeder, öldürme yeteneğini artırmak için böcek ilacı ile birlikte yaygın olarak kullanılır.,Ev sinekleri zararlılarını çekmek için yüksek verimlilik, yiyeceklerle temas yok, toksik değil ve pestisit kalıntıları yok.
Wuhan UNIOASIS, %90 saflıkta Cis-9-Tricosene üretebilen tek üreticidir.
![]()
| ICAMA REG.NO. | WP20140144 |
| Etkin bileşen | % 1 Azametiphoas + Cis-9-Tricosene |
| Hedef Haşere | Uç. |
| Paketleme | 10g veya özel |
| Karton boyutu | 600 poşet/karton 480*260*330mm |
| Uygulama |
İç ve dış mekanlar: Hayvan çiftlikleri, Tavuk çiftlikleri, Çöplük, Gıda işleme tesisi, Kamu Tuvalet, Restoran, Otel, Mutfak, Hastane vb. |
![]()
Beslenmeyi çekmek için sinek çekiciliği içerir. Sinekler beslenme ve zehirle temas yoluyla mide zehirinden ölüme neden olur.
![]()
Çiftlikler, hayvancılık, tavuk çiftlikleri, Çöp çöplükleri, transfer istasyonları, çöplükler, gıda ve deniz ürünlerinin depolanması ve işlenmesi, kamu tuvaleti, aile, restoran, mutfak, otel,Hastaneler ve diğer iç ve dış mekanlar.
![]()
1Sinekleri 30 saniye içinde öldürür. Ve biraz toksik, tavuk ve hayvanlar için güvenli.
2Sinekleri cezbetmek için çok iyi bir etkisi var.
3Kullanımı kolaydır, uzun süre etkili 10 gün, çevre dostu
![]()
Yemleri alçak açılmış bir tabağa koyun ve sineklerin çok olduğu bir yere koyun.
En iyi sıcaklık 35 derecenin altında.
1Ürünü çocukların erişemeyeceği bir yerde tutun.
2Cilt veya mukozaya dokunmaktan kaçının.
3Sinirli insanlar tarafından kullanılmasını yasaklar.
4İpek solucanının yemesinden kaçının.
5Su kaynağını atıklarla kirletmeyin.
Nemli ve güneşe maruz kalmaktan kaçının. Yiyecek, içecek, tohum, tahıl, yem veya yanıcı ve yanıcı malzemelerle birlikte saklamayın.

