-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
Dışarıdaki sinek öldürücü yem WP % 1 Azametiphoas + Cis-9-Tricosene
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | Unioasis |
| Sertifika | Pesticide Registration Certificate |
| Model numarası | %1 Azametifoas + Cis-9-Trikozen |
| Min sipariş miktarı | 1000kg |
| Fiyat | $0.22 |
| Ambalaj bilgileri | <i>10g.</i> <b>10g.</b> <i>Chinese package and support customize</i> <b>Çin paketi ve desteği özelle |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Haftada 50000kg |
| Haşere kontrolü | Uçmak | sınıflandırma | Sinek öldürücü yem |
|---|---|---|---|
| ICAMA KAYIT No. | WP20140144 | Formülasyon | WP |
| Aktif Madde | %1 Azametifoas + Cis-9-Trikozen | Başvuru | İç ve dış mekan: hayvan çiftliği, Kümes hayvanı çiftlikleri, Çöplük, Gıda işleme tesisi, Umumi tuval |
| diğer isim | Azametifhoas | Tedarik Türü | Stoklamak |
| OEM/ODM | Destek Özelleştir | Logo | Destek Özelleştir |
| Nakliye yolu | Deniz Kara Havası | Raf ömrü | 2 Yıl |
| Vurgulamak | Tricosene sinek öldürücü yem,Azamethiphoas sinek öldürücü yem,Azamethiphoas dışarıdaki sinek yemleri |
||
Sinek Kovucu Yem WP %1 Azamethiphos + Cis-9-Trikosen Kümes Hayvanları Çiftlikleri Mutfak Depolama Alanları İçin Sinek Çekici
Biokiller® sinek yemi tozu mikro-toksiktir. Azamethiphos geniş spektrumlu bir insektisittir. Hamam böcekleri, çeşitli böcekler, bitler, örümcekler ve diğer eklembacaklıları, özellikle rahatsız edici sinekleri kontrol eder. Halk alanlarda, çayırlarda ve çiftliklerde sinekleri öldürmek için kullanılabilir. Dahası, memelilere karşı toksik değildir. Ürünün sinekler tarafından ağız yoluyla alınmasını teşvik eden formülasyonlar ve uygulamalar 10 haftaya kadar sürebilir. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından kullanılmasını tavsiye ettiği bir organofosfor insektisittir.
Cis-9-Trikosen, sinek, sivrisinek vb. zararlıları çeker, öldürme yeteneğini artırmak için insektisitlerle birlikte yaygın olarak kullanılır. Erkek ve dişi ev sineği feromonu olarak, çiftleşmeyi bozma, bazen zehir ve karışık pestisit olarak kullanılır. Ev sineği zararlılarını çekmede yüksek verimli, gıdalarla temas etmez, toksik değildir ve pestisit kalıntısı bırakmaz.
Ve Wuhan UNIOASIS, %90 saflıkta Cis-9-Trikosen üretebilen dünyadaki tek üreticidir.
![]()
| ICAMA KAYIT NO. | WP20140144 |
| Aktif Madde | %1 Azamethiphos + Cis-9-Trikosen |
| Hedef Zararlı | Sinek |
| Paketleme | 10 gr veya özelleştirilebilir |
| Karton boyutu | 600 poşet/karton 480*260*330mm |
| Uygulama |
İç ve dış mekan: hayvan çiftliği, Kümes hayvanları çiftlikleri, Çöp depolama alanı, Gıda işleme tesisi, Genel tuvalet, Restoran, Otel, Mutfak, Hastane vb. |
![]()
Beslenmeyi çekmek için sinek çekici içerir. Sinekler beslenme ve zehre temas yoluyla mide zehirlenmesiyle ölür.
![]()
Çiftlikler, çiftlik hayvanları, kümes hayvanları çiftlikleri, Çöp depolama alanları, aktarma istasyonları, depolama alanları, gıda ve deniz ürünleri depolama ve işleme tesisleri, umumi tuvaletler, aileler, restoranlar, mutfaklar, oteller, hastaneler ve diğer iç ve dış mekanlar.
![]()
1. Sinekleri 30 saniyede hızla öldürür. Kümes hayvanları ve çiftlik hayvanları için hafif toksik ve güvenlidir.
2. Sinekler için çok iyi bir çekici etkisi vardır.
3. Kullanımı kolay, 10 gün boyunca uzun süreli etkili, Çevre dostu
![]()
Yemi alçak, açık bir tabağa koyun, çok sinek olan yere yerleştirin.
Tabaktaki ölü sinekleri zamanında temizleyin. Kullanım için en iyi sıcaklık 35 derecenin altındadır.
1. Ürünü çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın
2. Cilt veya mukozaya temasından kaçının
3. Tahriş edici kişiler tarafından kullanılmamalıdır
4. İpek böceği tarafından yenilmesinden kaçının
5. Atıklarla su kaynağını kirletmeyin
Nem ve güneş ışığından kaçının. Gıda, içecek, tohum, tahıl, yem veya yanıcı ve yakıcı maddelerle birlikte saklamayın.

