Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ natural insecticide for cauliflower ] eşleşme 27 Ürünler.
Biyolojik Pesticide Beta Cypermethrin Yeşil Fasulye İçin Doğal Böcek Öldürücü
| Haşere kontrolü: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, mısır kurdu, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa |
|---|---|
| sınıflandırma: | Biyolojik Böcek viral ve Kimyasal kombinasyon pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097660 |
Insect Killer Pesticide Insecticide for Cauliflower Broccoli Cabbage Purple Cabbage Plutella Xylostella
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| : |
Domatesler için organik zararlı madde kontrolü çiçek lahanalar için solucan kontrolü SeNPV bacillus thuringiensis
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T |
| : |
Aphids ve Thrips için Tarımsal Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri SlNPV
| Haşere kontrolü: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, mısır kurdu, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa |
|---|---|
| sınıflandırma: | Biyolojik Böcek viral ve Kimyasal kombinasyon pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097660 |
Bacillus Thuringiensis Chilli Thrips Pirinç'te Kök Borer için Böcek Öldürücüler Biyolojik ve Kimyasal Beta Cypermethrin
| Haşere kontrolü: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, mısır kurdu, conopomorpha sinensis bradley, Busck, Helicoverpa |
|---|---|
| sınıflandırma: | Biyolojik Böcek viral ve Kimyasal kombinasyon pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097660 |
Etkili Doğal Böcek Öldürücü Tozu SC Organik
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
|---|---|
| Uygulama: | Pirinçli sebze |
| Etkisi: | Çaylak Solucan Kavun Solucan Elmas Çatlak Öldür |
PrGV ile BT WP Çeşitli Bitki Zararlıları için Böcek Öldürücü Düşük Kalıntılı Tarımsal Pesticidler
| Nakliye yolu: | Deniz Kara Havası |
|---|---|
| Sertifikalar: | Organik, Toksik Olmayan |
| Paketleme: | 200ml/şişe, 40g/poşet |
Biyolojik Pesticide Brassicaceous Sebzelerinin Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
| Paketleme: | 40g/poşet veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Örnek: | mevcut |
| Aktif madde: | 10000 pib/mg senpv 16000iu/mg bt |
Bio Virus Pesticide PrGV BT Tozlu püskürtme sebze yetiştirme tarım arazisi için böcek öldürücü
| Sertifikalar: | Organik, Toksik Olmayan |
|---|---|
| Paketleme: | 200ml/şişe, 40g/poşet |
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
AcNPV Bt Chlorfenapyr SC Meyve Ağaçları Pesticides Lahana Kökleri Solucan Böcek Öldürücü
| Haşere kontrolü: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikan Beyaz Güvesi |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097412 |

