Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ farming biological insecticides ] eşleşme 53 Ürünler.
Bitki Koruması Biyolojik Pesticide Sıvı veya Toz Formülasyonu
| Emniyet: | İnsanların ve Evcil Hayvanların Çevresinde Kullanım İçin Genel Olarak Güvenli Olarak Kabul Edilir |
|---|---|
| kalıntı: | Hiçbiri |
| Dozaj (SC): | 50ml Gerekli 15L Su |
Çevre dostu Brassicaceous Sebze Organik Böcek Öldürücü SeNPV Toz Spray Brokoli Çin lahamı
| Türü: | Organik Pestisit |
|---|---|
| Adı: | SeNPV+Bt |
| formülasyon: | Toz |
Biyolojik çay ağacı böcek ilacı EoNPV Çiftlik Pesticides Nükleer poliedroz virüsü
| Haşere kontrolü: | Çay geometrid, Euproctis pseudoconspersa Strand |
|---|---|
| sınıflandırma: | Biyolojik Böcek viral pestisit |
| ICAMA REG.No. ICAMA KAYIT No. : :: | PD20086035 |
Çiftlik Zararlı Etkili Böcek Öldürücü HaNPV + Bacillus Thuringiensis
| Haşere kontrolü: | Helicoverpa armigera, helicoverpa assulta |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20098198 |
Çay bitkisi EoNPV Ectropis Obliqua Bacillus thuringiensis Bt ile böcek öldürücü
| Haşere kontrolü: | Çay geometrid, Euproctis pseudoconspersa Strand |
|---|---|
| sınıflandırma: | Biyolojik Böcek viral pestisit |
| ICAMA REG.No. ICAMA KAYIT No. : :: | PD20086035 |
Yapışkan fare yapıştırıcı yem böcek ilacı Yapı kalitesi sert tahta fareler öldürücü
| Haşere kontrolü: | Sıçan, Fare, Fareler, Hameln, Jerry |
|---|---|
| sınıflandırma: | Biyolojik yem ve güçlü yapışkan fiziksel yapışkan tahta |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20092500 |
Pamuk Bitkileri Pesticidleri Saf Biyolojik Hazırlama Pamuk Bitkileri Çiftlikleri Çetelerin Kontrolü
| Ürün Adı: | 10 milyon PIB/mL HaNPV+2000IU/mL Bt |
|---|---|
| formülasyon: | SC |
| Hedef Zararlılar: | Pamuk Kurt Kurdu, Doğu Tütün Tomurcuğu Kurdu |
PrGV ile BT WP Çeşitli Bitki Zararlıları için Böcek Öldürücü Düşük Kalıntılı Tarımsal Pesticidler
| Nakliye yolu: | Deniz Kara Havası |
|---|---|
| Sertifikalar: | Organik, Toksik Olmayan |
| Paketleme: | 200ml/şişe, 40g/poşet |
Biyolojik Pesticide Brassicaceous Sebzelerinin Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
| Paketleme: | 40g/poşet veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Örnek: | mevcut |
| Aktif madde: | 10000 pib/mg senpv 16000iu/mg bt |
Sertifikalı Doğal Bitkisel Böcek Öldürücü Tozu/Sıvı 10 Milyon PIB/mg PrGV 0.2% Bt Ekoloji dostu
| Etkisi: | Çaylak Solucan Kavun Solucan Elmas Çatlak Öldür |
|---|---|
| Form: | Toz/Sıvı |
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |

