Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ farming biological insecticides ] eşleşme 53 Ürünler.
Organik Biyolojik Pesticide WP 20-50g Gerekli 15L Su Etrafındaki İnsanlar ve Evcil Hayvanlar İçin Güvenli
| Dozaj (WP): | 20-50g Gerekli 15L Su |
|---|---|
| Adı: | Biyolojik Pesticide |
| Hedef Zararlılar: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Plutella Xylostella,Spodoptera Frugiperda |
AcNPV Çiftlik Çiftliği Böcek Öldürücü Çam solucanı Amerikan Beyaz Kelebeği zararlıları
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| : |
PrGV Bt Biyolojik Haşere İlacı Lahana Kurtları İçin Düşük Toksinli Organik
| Delivery Time: | 7-14 working days |
|---|---|
| Payment Terms: | L/C,T/T |
| : |
Organik Tarım Lahana Kurdu Öldürme PrGV Ekolojik Biyolojik Pestisit Üreticisi
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| : |
Lahana kurdu elmas sırtlı güve organik böcek ilacı çiftlik domates bitkileri haşere öldürücü AcNPV
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| : |
Sebze Güvenli Böcek Ödeme Tarzı 50ml SC 15L Su 20-50g WP 15L Su
| Adı: | Biyolojik Pesticide |
|---|---|
| kalıntı: | Hiçbiri |
| Hedef Zararlılar: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Plutella Xylostella,Spodoptera Frugiperda |
Tarım için organik pestisitler 50ml SC Gerekli 15L su Uygulama oranı değişir
| Türü: | organik |
|---|---|
| Aktif madde: | Böcek Virüsü Bacillus Thuringiensis |
| Dozaj (SC): | 50ml Gerekli 15L Su |
Haçlı sebzeler Spodoptera Exigua Spodoptera Litura Öldürücü Biopesticide Bitki böcek ilacı
| Kalıcılık süresi: | İki yıl |
|---|---|
| Çevresel Etki: | Hiç Olmadı |
| Dozaj: | 15g 15L Su Gereklidir |
Mucizevi Böcek Öldürücü HaNPV Tütün Helicoverpa Assulta Pamuk Profesyonel Böcek Öldürücü
| Güvenlik önlemleri: | Koruyucu Giysi ve Ekipman Giyin |
|---|---|
| Uygulama: | Pamuk, tütün, biber |
| Türü: | Biyolojik Pesticide |
Organik Çiftlik Böcek Öldürücü Sürdürülebilir ve Doğal Kötülükle Mücadele için biyolojik pestisit üreticileri
| Aktif Madde: | Pierisrapae Granulosis Virüsü +Bt |
|---|---|
| Artık Aktivite: | Kalıntı yok |
| Raf ömrü: | 2 Yıl |

