Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ bacillus thuringiensis for cabbage worms ] eşleşme 160 Ürünler.
Etkili Biyolojik Böcek Öldürücüleri Geri Kalıntı Yok lahana solucan yumurtalarını enfekte eder
| Raf ömrü: | 2 Yıl |
|---|---|
| Çirkinleri öldürün.: | Lahana Solucanları |
| Başvuru Zamanlaması: | Saat 4:00'den sonra. |
Virüse direnç yok Biyolojik Pesticide PrGV Bt Lahana solucanlarından kurtulmak Düşük toksik etkili kontrol araçları
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T |
| : |
SeNPV ve Bacillus Thuringiensis ile etkili zararlılar kontrolü
| ICAMA KAYIT No.: | PD20080627 |
|---|---|
| Uygulama oranı: | 15L Suya 20g |
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
SC Formülasyon Biyolojik Böcek Öldürücüleri Geri Kalıntı Yok Kabak solucan spreyi Uzun süreli zararlıların önlenmesi
| Aktif Madde: | Pierisrapae Granulosis Virüsü +Bt |
|---|---|
| Uygulama oranı: | Dönüm başına 180-270g ürün |
| Başvuru Zamanlaması: | Saat 4:00'den sonra. |
Diamante Kelebeği Kabak Solucanını Yok Etmek İçin Biyolojik Toz Böcek Öldürücü
| sınıflandırma: | Biyolojik Pesticide |
|---|---|
| Etkisi: | Çaylak Solucan Kavun Solucan Elmas Çatlak Öldür |
| Form: | Toz/Sıvı |
Biyolojik Bitkisel Böcek Öldürücü Tozu Sıvı Lahana Solucanı Elmas Kırlangıç 200ml Şişe
| Biçim: | Toz/Sıvı |
|---|---|
| sınıflandırma: | Biyolojik Pesticide |
| Ambalaj: | 200ml/şişe, 40g/poşet |
Kabak solucanları ve tırtıllar için etkili pestisit % 100 doğal güvenli organik ürün
| Adı: | Biyolojik Pesticide |
|---|---|
| Aktif madde: | 10000 PlB/mg SeNPV+16000lU/mg Bt |
| Hedef Ürünler: | Pirinçli sebze |
Domatesler için organik zararlı madde kontrolü çiçek lahanalar için solucan kontrolü SeNPV bacillus thuringiensis
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T |
| : |
DpCPV Pest Bio Bacillus Thuringiensis Böcek Öldürücü Virüs Bahçe İçin Bileşen
| Haşere kontrolü: | Dendrolimus punctatus, Amerikan Beyaz Kelebeği, Parocneria orienta |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20086030 |
Mikrobiyal Böcek Öldürücü Bio Bacillus Thuringiensis SeNPV Nükleer Poliedroz Virüsü
| Haşere kontrolü: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20080627 |

