Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ bacillus thuringiensis for cabbage worms ] eşleşme 160 Ürünler.
Tarım için organik pestisitler 50ml SC Gerekli 15L su Uygulama oranı değişir
| Türü: | organik |
|---|---|
| Aktif madde: | Böcek Virüsü Bacillus Thuringiensis |
| Dozaj (SC): | 50ml Gerekli 15L Su |
63% Monosultap Bt Organik Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri Pirinç İçin Kimyasal
| Haşere kontrolü: | Chilopressalis, morumsu pirinç kurdu |
|---|---|
| sınıflandırma: | Biyokimyasal ve Bt Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20092500 |
Biyolojik Pesticide Sebzeler İçin Böcek Öldürücü İnsanlar Evcil hayvanlar Genellikle Güvenli Sayılır
| Çevresel Etki: | Hiç Olmadı |
|---|---|
| formülasyon: | Sıvı Veya Toz |
| Emniyet: | İnsanların ve Evcil Hayvanların Çevresinde Kullanım İçin Genel Olarak Güvenli Olarak Kabul Edilir |
OEM Pesticide Pesticide Pesticide Pesticide
| Haşere kontrolü: | Chilopressalis, morumsu pirinç kurdu |
|---|---|
| sınıflandırma: | Biyokimyasal ve Bt Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20092500 |
Biyokimyasal Monosultap Toz Pesticides For Rice Crop Stem Borer
| Haşere kontrolü: | Chilopressalis, morumsu pirinç kurdu |
|---|---|
| sınıflandırma: | Biyokimyasal ve Bt Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20092500 |
Ekoloji Dostu Biolojik Böcek Öldürücüler Bitki Koruma
| Uygulama oranı: | 50ml/15L su |
|---|---|
| Ürün Adı: | biyolojik insektisitler |
| Başvuru Zamanlaması: | Öğleden sonra 4'ten sonra |
Sebze Güvenli Böcek Ödeme Tarzı 50ml SC 15L Su 20-50g WP 15L Su
| Adı: | Biyolojik Pesticide |
|---|---|
| kalıntı: | Hiçbiri |
| Hedef Zararlılar: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Plutella Xylostella,Spodoptera Frugiperda |
Organik Biyolojik Pesticide WP 20-50g Gerekli 15L Su Etrafındaki İnsanlar ve Evcil Hayvanlar İçin Güvenli
| Dozaj (WP): | 20-50g Gerekli 15L Su |
|---|---|
| Adı: | Biyolojik Pesticide |
| Hedef Zararlılar: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Plutella Xylostella,Spodoptera Frugiperda |
Güvenli Böcek Öldürücü Spreyi 16000 IU/Mg BT WP Pirinç Tütün Mısır Pamuk Haşereleri Geri Kalıntı Yok
| Hedef Ürünler: | Çay Sebze Pirinç Tütün Mısır Pamuk |
|---|---|
| Kalıntı seviyesi: | Düşük |
| Aktif madde içeriği: | 16000 IU/mg BT |
Bitki Koruması Bitkileri Korumak İçin Çevreye Dostu Güvenli Böcek Öldürücü
| Uygulama oranı: | Ürüne Göre Değişir |
|---|---|
| Aktif madde: | 10000 PlB/mg SeNPV+16000lU/mg Bt |
| Adı: | Biyolojik Pesticide |

