-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
Tricosene Muscalure % 90 TC Arı Yemleri Feromon Yemler Böcek Öldürücü
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | Unioasis |
| Sertifika | Pesticide Registration Certificate |
| Model numarası | %90 TC |
| Min sipariş miktarı | 100 kg |
| Fiyat | $860 |
| Ambalaj bilgileri | <i>at least 1kg.</i> <b>en az 1 kg.</b> <i>Chinese package and support customize</i> <b>Çin paketi v |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | Haftada 50000kg |
| Haşere kontrolü | uçmak, koşmak vb. | sınıflandırma | böcek feromonu |
|---|---|---|---|
| ICAMA KAYIT No. | WP20080055 | Formülasyon | TC |
| Aktif Madde | Z-9-Trikozen = %90 | Başvuru | Dişi karasinek için seks feromonları |
| diğer isim | Cis-9-Tricosene, Muscamone, (Z)-9-Tricosene, (9Z)-tricos-9-ene, (9E)-tricos-9-ene, Z9-Tricosine | Tedarik Türü | Stoklamak |
| OEM/ODM | Destek Özelleştir | Logo | Destek Özelleştir |
| Nakliye yolu | Deniz Kara Havası | Raf ömrü | 2 Yıl |
| Vurgulamak | Tricosene arı yem feromoni,Kaslı arı yem feromonu,Feromon yemleri Böcek öldürücüler |
||
Trikosen Muskalür Cis-9-trikosen %90 TC, Sinekkıran Etkisini Artırmak İçin İnsektisitlerle Birlikte Kullanılır
Muskalür, sinekler ve diğer böcekler için çekici olarak kullanılabilir. İnsektisit ile birlikte kullanıldığında, insektisitin verimliliğini önemli ölçüde artıracak ve insektisit kullanımını etkili bir şekilde azaltacaktır.
Ev sineği gibi dipter böceklerde bulunan bir böcek feromonu olan Z-9-Trikosen, muskalür olarak da bilinir. Dişiler, erkekleri çiftleşmeye çekmek için bunu üretir. Bayer'in Maxforce Quickbayt'ı gibi bir pestisit olarak kullanılır, erkekleri üremelerini önlemek için tuzaklara çeker.
![]()
| ÜRÜN | Muskalür |
| EŞ ANLAMLILAR: | Z-9-trikosen |
| ICAMA KAYIT NO. | WP20080055 |
| KİMYASAL FORMÜL: | CH3(CH2)7CH==CH(CH2)12CH3 |
| MOLEKÜL AĞIRLIĞI: | 322.6 |
| GÖRÜNÜM: | Berrak, su beyazından sarıya |
| KOKU: | Hafif yağlı. Zayıf mumsu |
| ÇÖZÜNÜRLÜK: | Hidrokarbonlarda, alkollerde, ketonlarda, esterlerde çözünür. Suda çözünmez. |
| 25°C'DE ÖZGÜL AĞIRLIK | 0.807 |
| KAYNAMA ARALIĞI: | 174-178°C @0.1 mm |
| PARLAMA NOKTASI (kapalı kap): | >235°F (113°C) |
| ANALİZ: | Z-9-Trikosen = %90 |
| ÖNERİLEN KULLANIM ALANLARI: | Dişi ev sineği için seks feromonları |
| DİĞER İSİMLER: |
Cis-9-Trikosen Muskamone (Z)-9-Trikosen (9Z)-trikosen-9-en (9E)-trikosen-9-en Z9-Trikosin |
1.Muskalür, sinek, güve vb. zararlıları çeker.
2.Muskalür, öldürme yeteneğini artırmak için insektisitlerle birlikte yaygın olarak kullanılır. Formülasyondaki önerilen doz %0.05-0.5'tir.
3.Muskalür, zararlıları toplamak ve beslenmelerini sağlamak, ardından zararlıları öldürmek için böcekleri toplar. Erkek ve dişi ev sineği seks çekicisi, çiftleşme bozucu olarak, bazen zehir ve karışık pestisit olarak kullanılır.
Kullanım Yöntemleri ve Deneyim Özeti:
1. Çekici n-heksan içinde çözünür, etanol içinde çözünür, sıvı doğrudan eklenebilir.
2. Kullanmadan önce 50-60 derece ortamda 2-3 saat bekletilmelidir. Sıcaklık döndükten sonra şeffaf hale gelir ve sıcak su banyosunda veya fırında kullanılabilir.
3. Ürünün homojenliğini sağlamak için toz, beyaz karbon siyahı ile adsorbe edilebilir.
4. Doğrudan yapışkan sinek tahtasına damlatılamaz. n-bütan ile seyreltilmeli ve ardından yapıştırıcıya karıştırılmalıdır.
5. Sinekkıran yemine eklenen içeriğin üst sınırı 8 PPM'i geçmemelidir.
6. Biyoçekici ve silika oranı 2:1 idi.
Ne kullanıldığına bağlı olarak, daha fazla beyaz karbon siyahı da ekleyebilirsiniz, oranın kesin olarak belirtilmesine gerek yoktur.
Bu ürünü kullanırken koruyucu giysi, eldiven, maske takın, sıvı ilacı solumaktan kaçının, içerken yemek yiyip içmeyin. Uygulamadan sonra ellerinizi ve yüzünüzü yıkayın, maruz kalan cilt bölgelerini zamanında temizleyin, ipekböceklerine karşı hassastır, ipekböceği ve dut alanları çevresinde kullanmaktan kaçının. Hamileler, emzirenler ve alerjisi olanlar yasaktır. Kullanım sırasında herhangi bir yan etki olursa doktora danışın.

