-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
Böcek çekiciliği % 90 Z-9-Tricosene TC Kaslılık Feromon Yem Ev sinekleri için
| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | Unioasis |
| Sertifika | Pesticide Registration Certificate |
| Model numarası | %90 TC |
| Min sipariş miktarı | 100 kg |
| Fiyat | $860 |
| Ambalaj bilgileri | <i>at least 1kg.</i> <b>en az 1 kg.</b> <i>Chinese package and support customize</i> <b>Çin paketi v |
| Teslim süresi | 7 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, Western Union |
| Yetenek temini | Haftada 50000kg |
| Haşere kontrolü | uçmak, koşmak vb. | sınıflandırma | böcek feromonu |
|---|---|---|---|
| ICAMA KAYIT No. | WP20080055 | Formülasyon | TC |
| Aktif Madde | Z-9-Trikozen = %90 | Başvuru | Dişi karasinek için seks feromonları |
| diğer isim | Cis-9-Tricosene, Muscamone, (Z)-9-Tricosene, (9Z)-tricos-9-ene, (9E)-tricos-9-ene, Z9-Tricosine | Tedarik Türü | Stoklamak |
| OEM/ODM | Destek Özelleştir | Logo | Destek Özelleştir |
| Nakliye yolu | Deniz Kara Havası | Raf ömrü | 2 Yıl |
| Vurgulamak | Böcek Z-9-Tricosene,Ağaç Z-9-Trikosen,Kış ordusu solucanları için feromon yem |
||
Böcek Çekici Muscalure %90 Z-9-Trikosen TC Dişi Ev Sinekleri Sinek Kovucu Muscamone
TC muscalure yağlı bir maddedir, erime noktası <0oC, kaynama noktası 378OC, buhar basıncı 4.7mPa (27oC), kırılma indisi n20p1.46 ve yoğunluğu 0.807g/cm3.
Bu ürünün toksisitesi akut transdermal LD50>23070mg/kg sıçanlarda ve akut transdermal LD50>2025mg/kg tavşanlarda. Başta ev sinekleri için çekici olarak kullanılır, bazen zehir olarak pestisitlerle karıştırılır.
Muscalure, ev sineklerini çeken biyokimyasal bir maddedir. Ev sineği kontrolü için ürün formüle etmek üzere kullanılır.
Doğrudan ekinlere veya başka yerlere kullanmayın
![]()
| ÜRÜN | Muscalure |
| EŞ ANLAMLILAR: | Z-9-trikosen |
| ICAMA KAYIT NO. | WP20080055 |
| KİMYASAL FORMÜL: | CH3(CH2)7CH==CH(CH2)12CH3 |
| MOLEKÜL AĞIRLIĞI: | 322.6 |
| GÖRÜNÜM: | Berrak, su beyazından sarıya |
| KOKU: | Hafif yağlı. Zayıf mumsu |
| ÇÖZÜNÜRLÜK: | Hidrokarbonlarda, alkollerde, ketonlarda, esterlerde çözünür. Suda çözünmez. |
| 25°C'DE ÖZGÜL AĞIRLIK | 0.807 |
| KAYNAMA ARALIĞI: | 174-178°C @0.1 mm |
| PARLAMA NOKTASI (kapalı kap): | >235°F (113°C) |
| ANALİZ: | Z-9-trikosen = %90 |
| ÖNERİLEN KULLANIM ALANLARI: | Dişi ev sineği için eşey feromonu |
| DİĞER İSİMLER: |
Cis-9-Trikosen Muscamone (Z)-9-Trikosen (9Z)-trikosen-9-en (9E)-trikosen-9-en Z9-Trikosin |
1.Muscalure sinek, sivrisinek vb. zararlılar için çekicidir.
2.Muscalure, öldürme yeteneğini artırmak için insektisitlerle birlikte yaygın olarak kullanılır. Formülasyondaki önerilen doz %0.05-0.5'tir.
3.Muscalure, zararlıları toplamak ve beslenmelerini sağlamak ve zararlıları öldürmek için böcekleri toplar. Erkek ve dişi ev sineği eşey çekicisi, çiftleşme bozucu olarak, bazen zehir ve karışık pestisitler olarak kullanılır.
Kullanım yöntemleri ve deneyim özeti:
1. Çekici n-heksanda çözünür, etanolde çözünür, sıvı doğrudan eklenebilir.
2. Kullanmadan önce 50-60 derece ortamda 2-3 saat bekletilmelidir. Sıcaklık döndükten sonra şeffaf hale gelir ve sıcak su banyosunda veya fırında kullanılabilir.
3. Ürünün homojenliğini sağlamak için toz, beyaz karbon siyahı ile adsorbe edilebilir.
4. Doğrudan yapışkan sinek tahtasına damlatılamaz. n-bütan ile seyreltilmeli ve ardından yapıştırıcıya karıştırılmalıdır.
5. Sinek öldürücü yemin eklenme üst sınırı 8 PPM'i geçmemelidir.
6. Biyoçekici ve silika oranı 2:1 idi.
Belirli kullanıma bağlı olarak, daha fazla beyaz karbon siyahı da ekleyebilirsiniz, oransal olarak kesinlikle söylenmez.
DEPOLAMA VE TAŞIMA
1. Bu ürün serin ve havalandırılmış bir yerde saklanmalı, yüksek sıcaklık ve güçlü güneş ışığından kaçınılmalıdır.
2. Gıda, içecek ve hayvan yemlerinden uzak tutun.
3. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde kilitli tutun.
Bu ürünü kullanırken, sıvı ilacı solumamak için koruyucu giysi, eldiven, maske takın, içerken yemek yiyip içmeyin. Uygulamadan sonra ellerinizi ve yüzünüzü yıkayın ve maruz kalan cilt kısımlarını zamanında temizleyin, ipekböceklerine karşı hassastır ve ipekböceği ve dut alanları çevresinde kullanmaktan kaçının. Hamile kadınlar, emziren kadınlar ve alerjisi olanlar yasaktır. Herhangi bir yan etki durumunda doktora danışın.

