Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ z nine tricosene ] eşleşme 100 Ürünler.
Natural Extract Fly Attractant Recipe Flies Lure Muscamone OEM Acceptable Factory Supply
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| : |
90% TC Muscalure Insect Pheromone Found in Dipteran Flies Extracts Fly Attractant Bait
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| : |
OEM Acceptable Bed Bug Fly Trap Attracts Housefly Flies Attract Insect Pheromone
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| : |
Meyve Sineği Cezbedici Özelleştirilmiş Muscalure Terminatör Yem Böcek İlacı Sarı Sıvı% 90 TC
| Erime Noktası: | <0°C |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 378°C |
| Buhar Basıncı: | 4,7mPa (27°C) |
Sinek Öldürücü Yem Granüler İyi Çekilme Etkisi Böcek Öldürücü Etkili Haşere Yönetimi
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Kalıcılık süresi: | İki yıl |
| Hedef Zararlılar: | Sinekler |
Yığın Sinek Öldürücü Toz %1 Azametifos Toz insektisit İç Mekan Dış Mekan Kullanımı
| Ambalaj bilgileri: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Çabuk öldürme sinek böcek ilacı ev sinekleri yemleri tavuk çiftliği kullanımı 1% Azamethiphos
| Ambalaj bilgileri: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Etkili Ev Müzesi Sinek Öldürücü Pesticide Tozu % 1 Azamethiphos Açık Bahçe Sinekleri İçin
| Ambalaj bilgileri: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Sinek Öldürme Yemi Süper Çekici Hızlı Etkili Çevre Dostu Formül Şehir Sağlık Kontrolü
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| : |
Sinek çekici beslenmeyi çeker sinekleri ortadan kaldırır böcek ilacı hijyeni iyileştirir çevre
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| : |

