Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ spodoptera litura biological insecticides ] eşleşme 148 Ürünler.
Afrika için pancar solucanının önlenmesi Aktif zararlılar Mısır Borer pancar solucan larvaları domates bitkileri de dahil olmak üzere çeşitli bitkileri yerler
| Color: | brown |
|---|---|
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
| Shelf Life: | 2 Years |
Organik Sertifikasyon Biyopesticide SeNPV Bt Bitleri Öldürür Ordu Solucanı Sebze Bahçesi
| Haşere kontrolü: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20080627 |
Mikrobiyal Mısır Kulak Solucanı Pesticide Bacillus Bt Thuringiensis Organik Tarım
| Haşere kontrolü: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikan Beyaz Güvesi |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097412 |
Mısır Larva Aşaması Formülü Çikolata Ordu Solucan hasarını kontrol etmek için Etkili Kahverengi Mısır Bitkileri Pesticidleri
| Uygulama oranı: | 15L Suya 20g |
|---|---|
| Nakliye yolu: | Deniz Kara Havası |
| Uygulama: | Mısır, meyve, sebze |
Aktif bileşen Zararlılar Virüsü ve Bt Mısır Bitkileri Pesticidleri
| Aktif zararlılar: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Plutella Xylostella Maruca Testulalis Geyer, Mısır Destesi |
|---|---|
| Uyumluluk: | Diğer Pestisitlerle Karıştırılabilir |
| Üreticisi: | Wuhan Unioasis Biological Technology Co., Ltd |
Brassicaceous Sebze Kale Brokoli Lahana Organik Pesticide 0,01billion/Ml SeNPV Geri Kalıntı Yoksun
| Haşere kontrolü: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20080627 |
Biyolojik pestisit şirketi lahana solucan zararlıları kontrol organik
| Formülasyon: | SC |
|---|---|
| Raf ömrü: | 2 Yıl |
| Uygulama Yöntemi: | Sprey |
Sıvı Pesticide PrGV Plus Bacillus Thuringiensis 500 Gr Kavun solucanları için
| Haşere kontrolü: | Plutella xylostella, lahana tırtıl, Spodoptera exigua, mısır kurdu, Soya Fasulyesi-Kasya-Delici |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20120875 |
Tarım için organik pestisitler 50ml SC Gerekli 15L su Uygulama oranı değişir
| Türü: | organik |
|---|---|
| Aktif madde: | Böcek Virüsü Bacillus Thuringiensis |
| Dozaj (SC): | 50ml Gerekli 15L Su |
Etkili larva aşaması yönetimi için mısır sıvı formülasyonunda yenilmez düşüş ordusu solucan kontrolü
| Kullanım: | Larva aşaması |
|---|---|
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097412 |
| Üretici: | Wuhan Unioasis Biological Technology Co., Ltd |

