Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ senpv bt biological pesticide ] eşleşme 51 Ürünler.
Kabak solucanları ve tırtıllar için etkili pestisit % 100 doğal güvenli organik ürün
| Adı: | Biyolojik Pesticide |
|---|---|
| Aktif madde: | 10000 PlB/mg SeNPV+16000lU/mg Bt |
| Hedef Ürünler: | Pirinçli sebze |
Güçlü WP Spodoptera Exigua Öldürücü Biyolojik Pesticide SeNPV Geri Kalıntı Yoksun Organik Sertifikasyon
| Biçim: | toz |
|---|---|
| Ambalaj: | 40g/poşet veya özelleştirilmiş |
| sınıflandırma: | Biyolojik Pesticide |
Mısır'da güçlü ve etkili pancar asker solucan kimyasal biyolojik kontrol 2 Yıl raf ömrü 15L su başına 20g Uygulama Hızı
| Renk: | Kahverengi |
|---|---|
| Üreticisi: | Wuhan Unioasis Biological Technology Co., Ltd |
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
SeNPV ve Bacillus Thuringiensis ile etkili zararlılar kontrolü
| ICAMA KAYIT No.: | PD20080627 |
|---|---|
| Uygulama oranı: | 15L Suya 20g |
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
Mısır Larva Aşaması Formülü Çikolata Ordu Solucan hasarını kontrol etmek için Etkili Kahverengi Mısır Bitkileri Pesticidleri
| Uygulama oranı: | 15L Suya 20g |
|---|---|
| Nakliye yolu: | Deniz Kara Havası |
| Uygulama: | Mısır, meyve, sebze |
SeNPV Bacillus Thuringiensis Organik Böcek Öldürücü Spray Yeşil lahana Pesticide Çakıl Öldürücü Askeri Solucan
| Nakliye yolu: | Deniz Kara Havası |
|---|---|
| Aktif madde: | 10000 pib/mg senpv 16000iu/mg bt |
| Örnek: | mevcut |
Etkin Madde Haşere Virüsü Ve Bt Mısır Pancar Kurt Yumurtalarını Öldürür Pancar Kurdu
| Uygulama Yöntemi: | Sprey |
|---|---|
| Kullanım: | Larva aşaması |
| Raf ömrü: | 2 Yıl |
Ucuz maliyetli biyolojik kontrol lahana pestisit SeNPV Bitki pancarı öldürün ordu solucanı
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| : |
Insect Virus Extract Bio Pesticide Kill Vegetable Spodoptera Frugiperda Asia Africa SeNPV
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| : |
SeNPV Bacillus Thuringiensis WP Pestisit Bitki Zararlılarını Öldürür Pancar Kurtçuğu Organik Sertifika
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| : |

