Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ organic insecticide with senpv bt ] eşleşme 46 Ürünler.
Mısır Larva Aşaması Formülü Çikolata Ordu Solucan hasarını kontrol etmek için Etkili Kahverengi Mısır Bitkileri Pesticidleri
| Uygulama oranı: | 15L Suya 20g |
|---|---|
| Nakliye yolu: | Deniz Kara Havası |
| Uygulama: | Mısır, meyve, sebze |
Mısır Bitkileri için doğal biyo insektisit spreyleri mısır yönetimi için kullanılan biyopesticidler
| formülasyon: | WP |
|---|---|
| Üreticisi: | Wuhan Unioasis Biyolojik |
| Uygulama yöntemi: | Sprey |
Mısır'da güçlü ve etkili pancar asker solucan kimyasal biyolojik kontrol 2 Yıl raf ömrü 15L su başına 20g Uygulama Hızı
| Renk: | Kahverengi |
|---|---|
| Üreticisi: | Wuhan Unioasis Biological Technology Co., Ltd |
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
Mısır Bitkileri için Sistemik Sıvı Spray Fall Armyworm Karşı Koruma
| Uygulama oranı: | 15L Suya 20g |
|---|---|
| formülasyon: | WP |
| Tedarik türü: | stok |
Mısır Bitkileri için Doğal IPM Haşere Yönetimi Sıvısı Böcekle Mücadele 15L Suya 20g
| Kullanımı: | Ortaya çıkma öncesi ve kontrol |
|---|---|
| Tedarik türü: | stok |
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
Afrika için pancar solucanının önlenmesi Aktif zararlılar Mısır Borer pancar solucan larvaları domates bitkileri de dahil olmak üzere çeşitli bitkileri yerler
| Color: | brown |
|---|---|
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
| Shelf Life: | 2 Years |

