Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ organic biological insecticides ] eşleşme 256 Ürünler.
Profesyonel Virüs Biyolojik Pestisitler Sebze Mazie'de Hızlı Kontrol Solucan
| Ürün Adı: | biyolojik insektisitler |
|---|---|
| Aktif madde: | 10 milyon PIB/mL AcNPV + 2000IU/mL Bt |
| Hedef Zararlılar: | Lepidoptera zararlıları |
Biyolojik Beyaz Sinek Domates Böcek Öldürücü Saf SeNPV Organik Pesticide Domates için zararlı hayvan öldürücü
| Haşere kontrolü: | Düşüş ordusu solucanı |
|---|---|
| Kayıt belgesi: | PD20180190 |
| Aktif zararlılar: | lahana solucanları |
2 Yıllık kullanım süresi ve Kabak Kabak solucan hasarı spreyi için organik pestisit Uygulama yöntemi
| Uygulama yöntemi: | Sprey |
|---|---|
| Çirkinleri öldürün.: | Lahana Solucanları |
| kalıntı: | Hayır |
Sebze Güvenli Böcek Ödeme Tarzı 50ml SC 15L Su 20-50g WP 15L Su
| Adı: | Biyolojik Pesticide |
|---|---|
| kalıntı: | Hiçbiri |
| Hedef Zararlılar: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Plutella Xylostella,Spodoptera Frugiperda |
Sertifikalı Doğal Bitkisel Böcek Öldürücü Tozu/Sıvı 10 Milyon PIB/mg PrGV 0.2% Bt Ekoloji dostu
| Etkisi: | Çaylak Solucan Kavun Solucan Elmas Çatlak Öldür |
|---|---|
| Form: | Toz/Sıvı |
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
Güçlü WP Spodoptera Exigua Öldürücü Biyolojik Pesticide SeNPV Geri Kalıntı Yoksun Organik Sertifikasyon
| Form: | Toz |
|---|---|
| Paketleme: | 40g/poşet veya özelleştirilmiş |
| sınıflandırma: | Biyolojik Pesticide |
Biyolojik Pesticide Brassicaceous Sebzelerinin Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
| Paketleme: | 40g/poşet veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Örnek: | mevcut |
| Aktif madde: | 10000 pib/mg senpv 16000iu/mg bt |
Organik Biyolojik Pestizide Doğal Böcek Ödemeci 10M PIB/mg PrGV 0.2% Bt
| Etkisi: | Çaylak Solucan Kavun Solucan Elmas Çatlak Öldür |
|---|---|
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
| Paketleme: | 200ml/şişe, 40g/poşet |
PD20097412 AcNPV Organik Tarım Brassicaceous sebze için biyolojik pestisit
| Haşere kontrolü: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikan Beyaz Güvesi |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097412 |
Bio Virus Pesticide PrGV BT Tozlu püskürtme sebze yetiştirme tarım arazisi için böcek öldürücü
| Sertifikalar: | Organik, Toksik Olmayan |
|---|---|
| Paketleme: | 200ml/şişe, 40g/poşet |
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |

