Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ natural brassicaceous pest control ] eşleşme 145 Ürünler.
ODM ECO dostu Biyolik Pesticide Caterpillars için
| Haşere kontrolü: | Dendrolimus punctatus, Amerikan Beyaz Kelebeği, Parocneria orienta |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20086030 |
Ekolojik SC Biyolojik Pesticide PrGV.Bt Tarım için Organik Pesticide
| Haşere kontrolü: | Plutella xylostella, lahana tırtıl, Spodoptera exigua, mısır kurdu, Soya Fasulyesi-Kasya-Delici |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20120875 |
Mısır Bitkileri için Sistemik Sıvı Spray Fall Armyworm Karşı Koruma
| Uygulama oranı: | 15L Suya 20g |
|---|---|
| formülasyon: | WP |
| Tedarik türü: | stok |
Bio Virus Pesticide PrGV BT Tozlu püskürtme sebze yetiştirme tarım arazisi için böcek öldürücü
| Sertifikalar: | Organik, Toksik Olmayan |
|---|---|
| Paketleme: | 200ml/şişe, 40g/poşet |
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
AcNPV Bt Chlorfenapyr SC Meyve Ağaçları Pesticides Lahana Kökleri Solucan Böcek Öldürücü
| Haşere kontrolü: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikan Beyaz Güvesi |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097412 |
Mikrobiyal Böcek Öldürücü Bio Bacillus Thuringiensis SeNPV Nükleer Poliedroz Virüsü
| Haşere kontrolü: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20080627 |
OEM SeNPV Yeşil Sebze Biyolojik Böcek Öldürücü Bahçe Böcek Öldürücü
| Haşere kontrolü: | Spodoptera exigua |
|---|---|
| OEM/ODM: | Destek Özelleştirme |
| ICAMA REG.No. ICAMA KAYIT No. : PD : PD: | PD20180190 |
Biyolojik Bitkisel Böcek Öldürücü Tozu Sıvı Lahana Solucanı Elmas Kırlangıç 200ml Şişe
| Biçim: | Toz/Sıvı |
|---|---|
| sınıflandırma: | Biyolojik Pesticide |
| Ambalaj: | 200ml/şişe, 40g/poşet |
Diamante Kelebeği Kabak Solucanını Yok Etmek İçin Biyolojik Toz Böcek Öldürücü
| sınıflandırma: | Biyolojik Pesticide |
|---|---|
| Etkisi: | Çaylak Solucan Kavun Solucan Elmas Çatlak Öldür |
| Form: | Toz/Sıvı |
AcNPV ve % 10 Klorfenapir Domates Meyve Solucanları için Böcek Öldürücü
| Haşere kontrolü: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikan Beyaz Güvesi |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097412 |

