Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ maize crop protection liquid spray ] eşleşme 27 Ürünler.
Aktif bileşen Zararlı Virüs ve Bt Mısır, pancarları öldürür. Ordu solucanları yumurtaları. Pancarlar. Ordu solucanları tırtıl.
| Uygulama yöntemi: | Sprey |
|---|---|
| Kullanımı: | Larva aşaması |
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
Etkili Düşüş OrdusuKurum KontrolüAktif zararlılar Düşüş ordusu solucanları spodoptera frugiperda 2 Yıllık raf ömrü ile
| Kullanımı: | Larva aşaması |
|---|---|
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097412 |
| Nakliye yolu: | Deniz Kara Havası |
Afrika'da düşen asker solucanı entegre zararlı yönetim rehberi pancar asker solucan tedavisi
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
|---|---|
| formülasyon: | Sıvı |
| Shelf Life: | 2 Years |
SeNPV ve Bacillus Thuringiensis ile etkili zararlılar kontrolü
| ICAMA KAYIT No.: | PD20080627 |
|---|---|
| Uygulama oranı: | 15L Suya 20g |
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
Afrika için pancar solucanının önlenmesi Aktif zararlılar Mısır Borer pancar solucan larvaları domates bitkileri de dahil olmak üzere çeşitli bitkileri yerler
| Color: | brown |
|---|---|
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
| Shelf Life: | 2 Years |
AcNPV ve % 10 Klorfenapir Domates Meyve Solucanları için Böcek Öldürücü
| Haşere kontrolü: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikan Beyaz Güvesi |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097412 |
Biyolojik Beyaz Sinek Domates Böcek Öldürücü Saf SeNPV Organik Pesticide Domates için zararlı hayvan öldürücü
| Haşere kontrolü: | Düşüş ordusu solucanı |
|---|---|
| Kayıt belgesi: | PD20180190 |
| Aktif zararlılar: | lahana solucanları |

