Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ effective crop pesticide ] eşleşme 428 Ürünler.
Etkili larva aşaması yönetimi için mısır sıvı formülasyonunda yenilmez düşüş ordusu solucan kontrolü
| Kullanım: | Larva aşaması |
|---|---|
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097412 |
| Üretici: | Wuhan Unioasis Biological Technology Co., Ltd |
Biyolojik Pesticide Brassicaceous Sebzelerinin Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
| Paketleme: | 40g/poşet veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Örnek: | mevcut |
| Aktif madde: | 10000 pib/mg senpv 16000iu/mg bt |
Bitki Koruması Bitkileri Korumak İçin Çevreye Dostu Güvenli Böcek Öldürücü
| Uygulama oranı: | Ürüne Göre Değişir |
|---|---|
| Aktif madde: | 10000 PlB/mg SeNPV+16000lU/mg Bt |
| Adı: | Biyolojik Pesticide |
Çevreye Dostu SeNPV BT Bitki Koruması Pesticides
| Haşere kontrolü: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Plutella xylostella |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20080627 |
PrGV ile BT WP Çeşitli Bitki Zararlıları için Böcek Öldürücü Düşük Kalıntılı Tarımsal Pesticidler
| Nakliye yolu: | Deniz Kara Havası |
|---|---|
| Sertifikalar: | Organik, Toksik Olmayan |
| Paketleme: | 200ml/şişe, 40g/poşet |
Organik Pesticide WP Doğal Böcek Öldürücü Nükleer Poliedroz Virüsü SeNPV Lahana Solucanına İyi Etki
| sınıflandırma: | Biyolojik Pesticide |
|---|---|
| Ürün Adı: | SeNPV+Bt |
| Aktif madde: | 10000 PIB/mg SeNPV+16000IU/mg Bt |
Kabak solucanları ve tırtıllar için etkili pestisit % 100 doğal güvenli organik ürün
| Adı: | Biyolojik Pesticide |
|---|---|
| Aktif madde: | 10000 PlB/mg SeNPV+16000lU/mg Bt |
| Hedef Ürünler: | Pirinçli sebze |
PrGV BT Zehirli olmayan Tarım Biyolojik Böcek Öldürücü Organik Bitki Pesticide Tarım Pesticide spreyi
| Haşere kontrolü: | Plutella xylostella, lahana tırtıl, Spodoptera exigua, mısır kurdu, Soya Fasulyesi-Kasya-Delici |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20120875 |
Organik Biyolojik Pesticide WP 20-50g Gerekli 15L Su Etrafındaki İnsanlar ve Evcil Hayvanlar İçin Güvenli
| Dozaj (WP): | 20-50g Gerekli 15L Su |
|---|---|
| Adı: | Biyolojik Pesticide |
| Hedef Zararlılar: | Spodoptera Exigua, Spodoptera Litura, Plutella Xylostella,Spodoptera Frugiperda |
Biyolojik Tarım Bitkilerde Kullanılan Kimyasal Pestisitler Nükleer Poliedroz Virüsü AcNPV
| Haşere kontrolü: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikan Beyaz Güvesi |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097412 |

