Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ cabbage moth pesticide ] eşleşme 191 Ürünler.
Diamante Kelebeği Kabak Solucanını Yok Etmek İçin Biyolojik Toz Böcek Öldürücü
| sınıflandırma: | Biyolojik Pesticide |
|---|---|
| Etkisi: | Çaylak Solucan Kavun Solucan Elmas Çatlak Öldür |
| Form: | Toz/Sıvı |
SeNPV Bacillus Thuringiensis Organik Böcek Öldürücü Spray Yeşil lahana Pesticide Çakıl Öldürücü Askeri Solucan
| Nakliye yolu: | Deniz Kara Havası |
|---|---|
| Aktif madde: | 10000 pib/mg senpv 16000iu/mg bt |
| Örnek: | mevcut |
Biyolojik Pesticide Brassicaceous Sebzelerinin Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
| Paketleme: | 40g/poşet veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Örnek: | mevcut |
| Aktif madde: | 10000 pib/mg senpv 16000iu/mg bt |
Çaylak Ordu Solucanı Lahana Solucanı Elmas Gezgin Doğal olarak Biyolojik Pesticide Doğal sebze böcek ilacı
| Etkisi: | Çaylak Solucan Kavun Solucan Elmas Çatlak Öldür |
|---|---|
| Form: | Toz |
| Sertifikalar: | Organik, Toksik Olmayan |
Biyolojik Bitkisel Böcek Öldürücü Tozu Sıvı Lahana Solucanı Elmas Kırlangıç 200ml Şişe
| Biçim: | Toz/Sıvı |
|---|---|
| sınıflandırma: | Biyolojik Pesticide |
| Ambalaj: | 200ml/şişe, 40g/poşet |
2 Yıllık kullanım süresi ve Kabak Kabak solucan hasarı spreyi için organik pestisit Uygulama yöntemi
| Uygulama Yöntemi: | Sprey |
|---|---|
| Çirkinleri öldürün.: | Lahana Solucanları |
| Kalıntı: | HAYIR |
Organik Biyolojik Pestizide Doğal Böcek Ödemeci 10M PIB/mg PrGV 0.2% Bt
| Etkisi: | Çaylak Solucan Kavun Solucan Elmas Çatlak Öldür |
|---|---|
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
| Paketleme: | 200ml/şişe, 40g/poşet |
Doğal Organik Böcek Viral Pesticide PrGV & Bt WP Bitki için Pieris Rapae Granulosis Virüsü NPV Biopesticide
| Haşere kontrolü: | Plutella xylostella, lahana tırtıl, Spodoptera exigua, mısır kurdu, Soya Fasulyesi-Kasya-Delici |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20120875 |
ODM Çevre Dostu Biyolojik Lahana Beyaz Kelebek Zararlı İlacı
| Haşere kontrolü: | Dendrolimus punctatus, Amerikan Beyaz Kelebeği, Parocneria orienta |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20086030 |
AcNPV ve % 10 Klorfenapir Domates Meyve Solucanları için Böcek Öldürücü
| Haşere kontrolü: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikan Beyaz Güvesi |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097412 |

