Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ bti mosquito larvae killer powder ] eşleşme 9 Ürünler.
Thuringiensis Subsp Bti Sivrisinek Larva Öldürücü Su için 1200ITU/Mg Bacillus
| haşere: | Sivrisinek Larvaları |
|---|---|
| formülasyon: | WP |
| Aktif madde: | 1200ITU/mg |
1200ITU/Mg BTi Sivrisinek Larva Öldürücü Spreyi Grup'u Temel Öldürün
| Hedef Haşere: | Culex, Aedes, Anofel ve Kara Sinek Larvası, Sivrisinek Larvası Gibi Kıpırdayanlar |
|---|---|
| Uygulama oranı: | 2-3 ml/m2 |
| ICAMA KAYIT No.: | WL20100260 |
Wriggler Böcek Öldürücü Sivrisinek Larva Öldürücü Sarı Toz 1200ITU/mg BTi Kanatlar Havuzlar Su Özellikleri Kullanımı
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| : |
Africa Market Biological Mosquito Larvae Killing BTi Powder Summer Hot Sale
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| : |
Unioasis Sivrisinek Larva Katili Böcek Öldürücü 1200 ITU/mg BTi Tavuk Çiftliği Havuz Kasaplığı için
| Haşere kontrolü: | Sivrisinek Larvaları |
|---|---|
| sınıflandırma: | Mikrobiyal pestisitler |
| formülasyon: | WP |
WL20100260 Sivrisinek Larva Öldürücü Sivrisineklere Karşı Basit Bacillus Thuringiensis subsp
| Güvenlik Bilgisi: | Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın |
|---|---|
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
| ICAMA KAYIT No.: | WL20100260 |
Mosquitoes Killer Powder Insecticide Larvae Attractant Bacillus thuringiensis BTi
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| : |
Brown Powder Insecticide Mosquito Larvae Killing 1200 ITU/Mg BTi Israel subspecies
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| : |
Böcek Öldürücü Spray Culex Aedes Anopheles Kara sinek Larvalar Sivrisinek Larvaları
| Paketleme: | 100g/poşet, 25kg/davul veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
| Uygulama oranı: | 2-3 ml/m2 |
1

