Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ bt natural vegetable insecticides ] eşleşme 196 Ürünler.
Organik Tarım Bacillus Thuringiensis 16000IU/mg WP Mikrobiyel Pesticide Önleme Mısır Bitkisi Hastası
| Ürün Adı: | BT (Bacillus Thuringiensis) |
|---|---|
| Aktif madde içeriği: | 16000 IU/mg BT |
| Hedef Zararlılar: | Lepidoptera Diptera Coleoptera Haşere |
Etkili Düşüş OrdusuKurum KontrolüAktif zararlılar Düşüş ordusu solucanları spodoptera frugiperda 2 Yıllık raf ömrü ile
| Kullanımı: | Larva aşaması |
|---|---|
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097412 |
| Nakliye yolu: | Deniz Kara Havası |
Mısır Larva Aşaması Formülü Çikolata Ordu Solucan hasarını kontrol etmek için Etkili Kahverengi Mısır Bitkileri Pesticidleri
| Uygulama oranı: | 15L Suya 20g |
|---|---|
| Nakliye yolu: | Deniz Kara Havası |
| Uygulama: | Mısır, meyve, sebze |
Etkili larva aşaması yönetimi için mısır sıvı formülasyonunda yenilmez düşüş ordusu solucan kontrolü
| Kullanım: | Larva aşaması |
|---|---|
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097412 |
| Üretici: | Wuhan Unioasis Biological Technology Co., Ltd |
Afrika'da düşen asker solucanı entegre zararlı yönetim rehberi pancar asker solucan tedavisi
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
|---|---|
| formülasyon: | Sıvı |
| Shelf Life: | 2 Years |
63% Monosultap 0.6% Thuricide Bacillus Thuringiensis Kelebek Öldürücü Pirinç Borer Spreyi
| Haşere kontrolü: | Chilopressalis, morumsu pirinç kurdu |
|---|---|
| sınıflandırma: | Biyokimyasal ve Bt Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20092500 |
Biyokimyasal Monosultap Toz Pesticides For Rice Crop Stem Borer
| Haşere kontrolü: | Chilopressalis, morumsu pirinç kurdu |
|---|---|
| sınıflandırma: | Biyokimyasal ve Bt Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20092500 |
Mısır'da güçlü ve etkili pancar asker solucan kimyasal biyolojik kontrol 2 Yıl raf ömrü 15L su başına 20g Uygulama Hızı
| Renk: | Kahverengi |
|---|---|
| Üreticisi: | Wuhan Unioasis Biological Technology Co., Ltd |
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
Mısır Bitkileri için Sistemik Sıvı Spray Fall Armyworm Karşı Koruma
| Uygulama oranı: | 15L Suya 20g |
|---|---|
| formülasyon: | WP |
| Tedarik türü: | stok |
Ekinlerde Plutella Xylostella Spodoptera Frugiperda kontrolü için çevre dostu pestisitler
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T |
| : |

