Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ biological pesticides with bacillus thuringiensis ] eşleşme 167 Ürünler.
Biyokimyasal Monosultap Toz Pesticides For Rice Crop Stem Borer
| Haşere kontrolü: | Chilopressalis, morumsu pirinç kurdu |
|---|---|
| sınıflandırma: | Biyokimyasal ve Bt Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20092500 |
OEM Pesticide Pesticide Pesticide Pesticide
| Haşere kontrolü: | Chilopressalis, morumsu pirinç kurdu |
|---|---|
| sınıflandırma: | Biyokimyasal ve Bt Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20092500 |
Düşük Kalıntılı Bt Pesticides Rice Crops Formuled WP for Tea Vegetable Corn Cotton Tobacco with ICAMA
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097862 |
|---|---|
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
| sınıflandırma: | Tarım ilacı |
Tarım için organik pestisitler 50ml SC Gerekli 15L su Uygulama oranı değişir
| Türü: | organik |
|---|---|
| Aktif madde: | Böcek Virüsü Bacillus Thuringiensis |
| Dozaj (SC): | 50ml Gerekli 15L Su |
Mısır Larva Aşaması Formülü Çikolata Ordu Solucan hasarını kontrol etmek için Etkili Kahverengi Mısır Bitkileri Pesticidleri
| Uygulama oranı: | 15L Suya 20g |
|---|---|
| Nakliye yolu: | Deniz Kara Havası |
| Uygulama: | Mısır, meyve, sebze |
Ekoloji Dostu Biolojik Böcek Öldürücüler Bitki Koruma
| Uygulama oranı: | 50ml/15L su |
|---|---|
| Ürün Adı: | biyolojik insektisitler |
| Başvuru Zamanlaması: | Öğleden sonra 4'ten sonra |
Çöp öldürücü Organik Pamuk Pesticide Nükleer Poliedroz Virüsü Pamuk Bollworm Biyolojik Böcek Öldürücüler HaNPV
| Logo: | Destek Özelleştirme |
|---|---|
| Aktif madde: | 10 milyon PIB/mL HaNPV+2000IU/mL Bt |
| Hedef Zararlılar: | Pamuk Bollworm, Tütün Budarı |
Biyolojik Sivrisinek Larva Katili MDV BTi Sivrisinek Larvaları Üreme Yerleri için Böcek Öldürücü
| Ürün Adı: | Biyolojik Sivrisinek Böcek İlacı |
|---|---|
| Haşere kontrolü: | Sivrisinek Larvaları |
| Aktif madde 1: | Sivrisinek densovirüsü, MDV |
Mucizevi Böcek Öldürücü HaNPV Tütün Helicoverpa Assulta Pamuk Profesyonel Böcek Öldürücü
| Güvenlik önlemleri: | Koruyucu Giysi ve Ekipman Giyin |
|---|---|
| Uygulama: | Pamuk, tütün, biber |
| Türü: | Biyolojik Pesticide |
ODM Doğal Çay Bitkisi Biyolojik Böcek Öldürücüler Spray EoNPV Nükleer Poliedroz Virüsü
| Haşere kontrolü: | Çay geometrid, Euproctis pseudoconspersa Strand |
|---|---|
| sınıflandırma: | Biyolojik Böcek viral pestisit |
| ICAMA REG.No. ICAMA KAYIT No. : :: | PD20086035 |

