Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ biological pesticides with bacillus thuringiensis ] eşleşme 167 Ürünler.
1200ITU/mg BTi Sivrisinek Larva Katili Yüksek Çekici Mikrobiyal Böcek Öldürücü
| Haşere kontrolü: | Wigglers, like culex, aedes, anopheles and blackfly larval, mosquito larva. Culex, aedes, |
|---|---|
| sınıflandırma: | Mikrobiyal pestisitler |
| ICAMA KAYIT No.: | WL20100260 |
1200ITU/Mg Bti Wriggler Killer Larvicide Kontrol Böcekler Sivrisinek popülasyonu
| Haşere kontrolü: | Sivrisinek Larvaları |
|---|---|
| sınıflandırma: | Mikrobiyal Pestisit Bti |
| formülasyon: | WP |
SC PrGV+0.2% Bt Doğal sebze NPV Böcek öldürücüler Domates Bitki sebze solucanı püskürtme
| Haşere kontrolü: | Plutella xylostella, lahana tırtıl, Spodoptera exigua, mısır kurdu, Soya Fasulyesi-Kasya-Delici |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20120875 |
Unioasis Sivrisinek Larva Katili Böcek Öldürücü 1200 ITU/mg BTi Tavuk Çiftliği Havuz Kasaplığı için
| Haşere kontrolü: | Sivrisinek Larvaları |
|---|---|
| sınıflandırma: | Mikrobiyal pestisitler |
| Formülasyon: | WP |
Güvenli ve Etkili Böcek Öldürücü Sivrisinek Larva Öldürücü Spreyi Çocukların Erişemediği Yerlerde Tutun
| Uygulama yöntemi: | Sprey |
|---|---|
| ICAMA KAYIT No.: | WL20100260 |
| Paketleme: | 100g/poşet, 25kg/davul veya Özelleştirilmiş |
Etkili larva aşaması yönetimi için mısır sıvı formülasyonunda yenilmez düşüş ordusu solucan kontrolü
| Kullanım: | Larva aşaması |
|---|---|
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097412 |
| Üretici: | Wuhan Unioasis Biological Technology Co., Ltd |
AcNPV ve % 10 Klorfenapir Domates Meyve Solucanları için Böcek Öldürücü
| Haşere kontrolü: | Spodoptera exigua, Spodoptera litura, Dendrolimus punctatus, Amerikan Beyaz Güvesi |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097412 |
Tarım Biyo Soğan Böcek Öldürücü Bitkiler İçin Doğal Böcek Kovucusu 1% PrGV
| Haşere kontrolü: | Plutella xylostella, lahana tırtıl, Spodoptera exigua, mısır kurdu, Soya Fasulyesi-Kasya-Delici |
|---|---|
| sınıflandırma: | Doğal Organik Pestisit |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20120875 |
Haçlı sebzeler Spodoptera Exigua Spodoptera Litura Öldürücü Biopesticide Bitki böcek ilacı
| Kalıcılık süresi: | İki yıl |
|---|---|
| Çevresel Etki: | Hiç Olmadı |
| Dozaj: | 15g 15L Su Gereklidir |
Afrika'da düşen asker solucanı entegre zararlı yönetim rehberi pancar asker solucan tedavisi
| Application Rate: | 20g Per 15L Water |
|---|---|
| formülasyon: | Sıvı |
| Shelf Life: | 2 Years |

