Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ biological pesticide for beet armyworm ] eşleşme 39 Ürünler.
AcNPV Bt Kabar, Beyaz Solucan, Çikolata ve Ordu Solucanları için Biyolojik Böcek Öldürücüler
| Ürün Adı: | biyolojik insektisitler |
|---|---|
| Aksiyon modu: | Böcek öldürücü toksinler |
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
Diamante Kelebeği Kabak Solucanını Yok Etmek İçin Biyolojik Toz Böcek Öldürücü
| sınıflandırma: | Biyolojik Pesticide |
|---|---|
| Etkisi: | Çaylak Solucan Kavun Solucan Elmas Çatlak Öldür |
| Form: | Toz/Sıvı |
Güçlü WP Spodoptera Exigua Öldürücü Biyolojik Pesticide SeNPV Geri Kalıntı Yoksun Organik Sertifikasyon
| Biçim: | toz |
|---|---|
| Ambalaj: | 40g/poşet veya özelleştirilmiş |
| sınıflandırma: | Biyolojik Pesticide |
Organik Biyolojik Pestizide Doğal Böcek Ödemeci 10M PIB/mg PrGV 0.2% Bt
| Etkisi: | Çaylak Solucan Kavun Solucan Elmas Çatlak Öldür |
|---|---|
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
| Paketleme: | 200ml/şişe, 40g/poşet |
Çaylak Ordu Solucanı Lahana Solucanı Elmas Gezgin Doğal olarak Biyolojik Pesticide Doğal sebze böcek ilacı
| Etkisi: | Çaylak Solucan Kavun Solucan Elmas Çatlak Öldür |
|---|---|
| Form: | Toz |
| Sertifikalar: | Organik, Toksik Olmayan |
Biyolojik Bitkisel Böcek Öldürücü Tozu Sıvı Lahana Solucanı Elmas Kırlangıç 200ml Şişe
| Biçim: | Toz/Sıvı |
|---|---|
| sınıflandırma: | Biyolojik Pesticide |
| Ambalaj: | 200ml/şişe, 40g/poşet |
OEM Mısır Bitkileri Pesticides böcek öldürücü Emamectin Benzoate & Bt & Chlorfenapyr SC
| Haşere kontrolü: | Çaylaklar, Plutella xylostella, Spodoptera litura, Raps, Spodoptera askeri solucan, Sebze delisi, ya |
|---|---|
| sınıflandırma: | Kimyasal & Bt & Kimyasal bileşikli pestisitler |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20150309 |
2.4% Emamektin Benzoat Bt Mısır Borer Pesticide Paddy Bitkileri için Böcek Öldürücü
| Haşere kontrolü: | Çaylaklar, Plutella xylostella, Spodoptera litura, Raps, Spodoptera askeri solucan, Sebze delisi, ya |
|---|---|
| sınıflandırma: | Kimyasal & Bt & Kimyasal bileşikli pestisitler |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20150309 |
PrGV ile BT WP Çeşitli Bitki Zararlıları için Böcek Öldürücü Düşük Kalıntılı Tarımsal Pesticidler
| Nakliye yolu: | Deniz Kara Havası |
|---|---|
| Sertifikalar: | Organik, Toksik Olmayan |
| Paketleme: | 200ml/şişe, 40g/poşet |
Organik Tarımsal Biyolojik Böcek Öldürücüler Bt Kabak Sebze Bacillus Thuringiensis için
| Haşere kontrolü: | Lahana tırtıl, Plutella xylostella, Euproctis pseudoconspersa, pirinç yaprağı silindiri, Helicoverpa |
|---|---|
| sınıflandırma: | Mikrobiyal pestisitler |
| ICAMA KAYIT No.: | PD20097862 |

