Tüm ürünler
-
biyolojik insektisitler
-
Biyolojik Pesticide
-
Doğal Bitki Böcek Öldürücüleri
-
Mısır Bitkisi Pesticidleri
-
Meyve Ağacı Pesticidleri
-
Pırasa Bitkisi Pesticidleri
-
Pamuk bitkileri için pestisitler
-
Çay Ağacı Böcek Öldürücü
-
Biyolojik Mantar Öldürücü
-
Biyolojik gübre
-
Hamamböceği Yemli Gel
-
Evde zararlı hayvan öldürücü
-
Sivrisinek Larva Katili
-
Z-9-Trikosen
-
Sinek Öldürücü Yem
-
Karınca Öldürme Yemleri
-
Organik Çay
anahtar kelimeler [ 3ml m2 bacillus thuringiensis subsp ] eşleşme 7 Ürünler.
Biyolojik böcek öldürücü 1200ITU/Mg Bacillus Thuringiensis Subsp. Israelensis Kill Wriggler
| ürün adı: | Sivrisinek Larva Katili |
|---|---|
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
| ICAMA KAYIT No.: | WL20100260 |
WL20100260 Sivrisinek Larva Öldürücü Sivrisineklere Karşı Basit Bacillus Thuringiensis subsp
| Güvenlik Bilgisi: | Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın |
|---|---|
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
| ICAMA KAYIT No.: | WL20100260 |
Etkili Kontrol Sivrisinek Larva Öldürücü Sprey Larvisid Yem Bacillus Thuringiensis
| ürün adı: | Sivrisinek Larva Katili |
|---|---|
| formülasyon: | Toz |
| Özellik: | Çok çekici ve hızlı |
Sivrisinek Larvalarını Öldüren Spray En Çok Kullanılan Mikrobiyal Sivrisinek Öldürücüler
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
|---|---|
| Paketleme: | 100g/poşet, 25kg/davul veya Özelleştirilmiş |
| Türü: | Böcek ilacı |
Güvenli ve Etkili Böcek Öldürücü Sivrisinek Larva Öldürücü Spreyi Çocukların Erişemediği Yerlerde Tutun
| Uygulama yöntemi: | Sprey |
|---|---|
| ICAMA KAYIT No.: | WL20100260 |
| Paketleme: | 100g/poşet, 25kg/davul veya Özelleştirilmiş |
Böcek Öldürücü Spray Culex Aedes Anopheles Kara sinek Larvalar Sivrisinek Larvaları
| Paketleme: | 100g/poşet, 25kg/davul veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalıcılık süresi: | 2 yıl |
| Uygulama oranı: | 2-3 ml/m2 |
1200ITU/Mg BTi Sivrisinek Larva Öldürücü Spreyi Grup'u Temel Öldürün
| Hedef Haşere: | Culex, Aedes, Anofel ve Kara Sinek Larvası, Sivrisinek Larvası Gibi Kıpırdayanlar |
|---|---|
| Uygulama oranı: | 2-3 ml/m2 |
| ICAMA KAYIT No.: | WL20100260 |
1

